רישום ברשם הקבלנים

לא צריך לשלם הרבה על רישיון קבלן! מחיר זול מובטח!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765899

רישום ברשם הקבלנים רישום ברשם הקבלנים

אם אתם מכירים מעט את ענף הבנייה בוודאי שמעתם על רשם הקבלנים או מושג כמו פנקס הקבלנים, אם אתם מכירים מעט יותר את ענף הבנייה אתם בוודאי מבינים את המשמעות של גוף זה. על מנת שתוכלו להיות רשומים ברשם הקבלנים בתור קבלנים מחזיקי רישיון עליכם לעבור תהליך הדורש מכם לעבור מספר קריטריונים שונים. לפניכם כל מה שעליכם לדעת על רישום ברשם הקבלנים.

 

רישום ברשם הקבלנים – מהו פנקס הקבלנים?

פנקס הקבלנים הינו מאגר מידע הנמצא אצל רשם הקבלנים. בפנקס ניתן למצוא את כל המידע הרלוונטי ללקוח אודות כל קבלן אשר מחזיק ברישיון. למעשה, רבים חושבים כי הפנקס משרת את רשם הקבלנים, אבל ההפך הוא הנכון. כמובן שיש חשיבות לרשם הקבלנים בפנקס הקבלנים, אך המטרה העיקרית של פנקס הקבלנים הוא לשירות הציבור, בכדי שהציבור יוכל לדעת האם הוא עומד מול קבלן אשר מחזיק ברישיון ומהי דרגת הסיווג של אותו קבלן. כיום יש למעלה מ-12,000 קבלנים רשומים בפנקס הקבלנים, קבלנים אשר עברו את תהליך הרישום בהצלחה.

רישום ברשם הקבלנים – מהם התנאים לרישום?

רישום קבלן הינו תהליך ארוך ובירוקרטי, ישנן קריטריונים מאוד ספציפיים לקבלה. התהליך מאוד נוקשה ורציני מכיוון שהמטרה העיקרית היא לסנן את כל הקבלנים אשר לא עומדים בדרישות ולהנגיש ללקוח את הקבלנים המקצוענים ביותר. התנאים לרישום כוללים הכשרה כלשהי על ידי מוסד מוכר מצד משרד הרווחה, ניסיון ניהולי ב-12 שנים האחרונות. יש להדגיש כי החוק מתעדף בעלי השכלה אקדמאית, אך עם זאת עדיין ניתן להיות קבלן רשום גם ללא השכלה אקדמאית. כמו כן עליכם להציג ניסיון בתחום ההתמחות שלכם, טפסים ייעודיים ואסמכתאות. מכיוון שמדובר על תהליך ארוך ומייגע ישנן חברות אשר יכולות לעבור את התהליך ביחד אתכם. החברה מכווינה את הלקוח לגבי כל הטפסים שיש לו להגיש, החברה בודקת שאכן רלוונטי להתחיל בתהליך בכלל (בדיקת התאמה), וכמובן כוללת את כל האגרות והתשלומים שיש לבצע במהלך התהליך (כולל לחברה עצמה).

 

רישום ברשם הקבלנים – יתרונות 

לאחר שהצלחנו על קצה המזלג להסביר לכם עד כמה תהליך הרישום הוא מסובך, כעת נסביר לכם למה שווה לכם המאמץ הזה. רישום ברשם הקבלנים מקנה לכם יתרון רב על פני יתר הקבלנים בשוק, ולא חסר קבלנים רשומים ולא רשומים. רישום ברשם הקבלנים הוא למעשה אסמכתא בפני הלקוח על רמת המקצועיות שלכם והאמינות שלכם. כמו כן, רק קבלן רשום יכול לקחת על עצמו פרויקטים ממשלתיים או פרויקטים בהיקף סכום רחב יותר. לכן, אם אתם רוצים להתקדם ולא להישאר במקום לאורך כל שנות העבודה שלכם, מוטב לכם להתחיל בהליך רישום ברשם הקבלנים מוקדם ככל הניתן. ולסיכום, מבעד לכל מה שציינו כעת, קבלן ללא רישיון אשר מבצע עבודות הדורשות רישיון עובר על החוק, ולאורך כל זמן העבודה הוא לא מבוטח! מדובר על סכנת חיים ממשית שאף לקוח לא רוצה לקחת על כתפיו.

רישום ברשם הקבלנים – העלאת סיווג

רישום ברשם הקבלנים אינו מסתיים רק לאחר סיום תהליך ההרשמה, כעת אתם כבר נמצאים בפנקס הקבלנים אך עדיין יש לכם דרך לעבור. ברשם הקבלנים נמצא כל קבלן תחת הענף בו הוא מתמחה ובנוסף מדורג לפי סיווג. הסיווג הוא לפי שנות הניסיון שלכם, הדירוג הנמוך ביותר הינו 1 והגבוה הוא 5. רשם הקבלנים מחלק את בעלי המקצוע לפי דרגות סיווג בכדי להבטיח את הניסיון שיש לכל קבלן בהתאם לפרויקט אותו הוא לוקח. סיווג 1 לא יוכל לקחת פרויקטים המתאימים לסיווג 3, אך להפך כן יהיה ניתן.

הפרויקטים מתחלקים למעשה לפי היקף כספי, סיווג 1 לא יוכל לקחת פרויקט העולה על X שקלים. המחיר משתנה בכל שנה בהתאם לרשם הקבלנים ובהתאם למשרד הבינוי והשיכון. יש להדגיש שתמיד יש יוצא מן הכלל וניתן להגיש בקשה חריגה. ניתן להעלות את דרגת הסיווג לאחר שיש לכם לפחות ותק של שנה בסיווג הנוכחי והוכחות של לפחות 2 פרויקטים שלקחתם. עליכם יהיה להציג כמובן הוכחות של ההכנסות, המלצות ועוד טפסים כאלה ואחרים, מדובר על הליך בירוקרטי לא פחות קשה מרישום. לכן, גם עבור תהליך זה מומלץ להיעזר בחברה חיצונית אשר תסייע לכם להגיע למטרה בצורה מהירה ובטוחה.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765899

תוכן עניינים

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

החזון שלנו

בשורה התחתונה, אם אתם רוצים להפוך לקבלנים רשומים, אם אתם רוצים להשלים את התהליך הכי מהר שאפשר ואם אתם רוצים להשלים אותו במחיר אטרקטיבי ומבלי לפגוע בפעילותכם העסקית השוטפת, ההמלצה הברורה והחד משמעית שלנו היא התקווה הוצאת רישיון קבלן. כמו כל ההמלצות האחרות שלנו על הטובים ביותר, גם את ההמלצה הזאת אנחנו נותנים לכם בפה מלא ובלב שלם.

-תקווה רישיון קבלן-

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

העסקת עובדים פלסטינים בבניין

העסקת עובדים פלסטינים בבניין

מעוניינים בהעסקת עובדים פלסטינים בבניין? המאמר הבא הוא בשבילכם. העסקת עובדים פלסטינים בבניין היא אפשרית ואף נפוצה במיוחד בענף הבנייה. עם זאת יש לקחת בחשבון

העסקת עובדים פלסטינים

העסקת עובדים פלסטינים

העסקת עובדים פלסטינים בענף הבנייה היא דבר נפוץ מאוד. עם זאת, יש לקחת בחשבון שלשם כך יש להוציא אישורי עבודה מתאימים. ללא אישור עבודה העסקת

קורס שיפוצים

כל מה שחשוב לדעת על קבלן שיפוצים רשום

קבלן שיפוצים הינו קבלן אשר מתמחה בעבודות שיפוצים, בנייה, שדרוגים, והוספה של מבנה חדש. הוא אחראי על מגוון רב של עבודות בנייה ושיפוצים, ביניהם –

איתור ומיפוי תשתיות

תשתית היא עמוד השדרה של כל עסק. הוא כולל נכסים פיזיים ודיגיטליים כאחד. חברות חייבות לשמור על התשתית שלהן כדי לעמוד בקצב העסקים ולהישאר בעסקים.

074-7765899
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!