קבלן רשום תנאים

לא צריך לשלם הרבה על רישיון קבלן! מחיר זול מובטח!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765899

כל קבלן יכול להפוך לקבלן רשום ובתנאי שהוא עומד בכל הקריטריונים המוגדרים בחוק כתנאי לקבלן רישיון קבלן. כמו כל רישיון שאנו מוציאים, בין אם מדובר ברישיון נהיגה, בין אם מדובר ברישיון עסק ובין אם מדובר ברישיון עורך דין, רופא או רואה חשבון, תהליך הוצאת הרישיון מבוסס על בחינת העמידה של מבקש הרישיון בקריטריונים המאפשרים מתן רישיון כזה. דברים אלה נכונים לכל סוג של רישיון והם נכונים גם כשמדובר ברישיון קבלן. במקרה של קבלן רשום תנאים בהם צריך לעמוד הקבלן כוללים בעיקר שניים חשובים. מהם התנאים בהם צריך לעמוד הקבלן? מה קורה אם הקבלן לא עומד בתנאים אלה? האם תנאים אלה משפיעים גם על הסיווג בו יסווג הקבלן בתהליך הרישום? מי יכול לסייע לכם בביצוע התהליך ובבדיקת עמידתכם בתנאים הנדרשים? על כך מספרים לכם בשורות הבאות המומחים של חברת התקווה, המספקת בין היתר, גם שירות של רישום קבלנים.

אז מהם התנאים בהם יהיה עליכם לעמוד בכדי לקבלן רישיון קבלן?

ובכן, בכדי ליהנות מהמעמד של קבלן רשום תנאים בהם תצטרכו לעמוד כוללים שניים מרכזיים ואלו הם: הסמכה מקצועית עם השכלה רשמית בתחום בו אתם רוצים לקבל את רישיון הקבלן שלכם ושנות ניסיון בהיקף המינימלי המוגדר בחוק. כך למשל, אם אתם מהנדסי בניין יהיה עליכם כמובן להציג אסמכתאות להשלמת התואר ההנדסי שבידיכם ובנוסף לכך יהיה עליכם להוכיח שנתיים ניסיון בעבודה כמהנדסי בניין. במידה ואתם עומדים בתנאים אלה, תוכלו לקבל רישיון קבלן. אם אתם לא מהנדסי בניין אלא שאת מרבית שנות עבודתכם בענף הבניין העברתם כמנהלי עבודה למשל, יהיה עליכם כמובן להציג אסמכתאות לכך שסיימתם לימודים רשמיים וקיבלתם הסמכה כמנהלי עבודה מוסמכים וכן יהיה עליכם להוכיח 5 שנות ניסיון כמנהלי עבודה. כפי שניתן לראות, לא משנה מהו הרקע ממנו אתם מגיעים, יהיה עליכם להציג בכל מקרה את האסמכתאות לכך שהשלמתם לימודים רשמיים בתחום וקיבלתם הסמכה רשמית. מה שכן משתנה ממקרה למקרה הוא מספר שנות הניסיון שבו תצטרכו לעמוד. ככלל, ככל שההשכלה שלכם יהיה יותר מתקדמת ויותר בכירה, כך מספר שנות הניסיון הנדרשות לכם הוא נמוך יותר. מעבר לשני תנאים אלה ישנם תנאים גנריים נוספים כמו רקורד עסקי, רקורד של שירות, עבר פלילי וכן הלאה.

מה קורה אם אתם לא עומדים בתנאים הנדרשים?

במקרה של הגשת בקשה לקבלת מעמד של קבלן רשום תנאים אלה הם תנאים נוקשים וקשיחים ואי אפשר למסמס אותם. במילים אחרות, אם אין לכם את ההשכלה הרשמית הנדרשת, יהיה עליכם להשלים אותה תחילה ורק לאחר מכן להגיש בקשה נוספת. השלמת השכלה ניתנת לביצוע במסגרת תכניות לימוד רשמיות המוצעות על ידי מוסדות לימוד המוכרים על ידי משרד העבודה בתחום הבניין. תכניות לימוד אלה יכולות להימשך מספר חודשים, הן יכולות להימשך שנה והן יכולות גם להימשך מספר שנים, בהתאם לתחום הלימוד הספציפי. רכישת תואר בדיעבד הוא מאפיין שחל בדרך כלל על מנהלי עבודה ולא רלוונטי למהנדסים או אדריכלים שכמובן מחויבים בהוצאת התואר ההנדסי הנדרש עוד לפני שהם מתחילים לעסוק בתחום. עבור מנהלי עבודה מדובר בתהליך לימוד שנמשך בין מספר חודשים ובין שנה ובסופו יהיה עליכם לעבור בחינה שתעניק לכם את ההסמכה המקצועית המיוחלת.

מבחינת מספר שנות ניסיון אין הרבה מה לעשות מלבד להמשיך לעבוד בתחום הפעילות שלכם ולרכוש עוד ועוד שנות ניסיון עד שתגיעו למכסת המינימום הנדרשת על מנת לקבל רישיון. כאמור, במקרה של הוצאת רישיון קבלן רשום תנאים אלה אינם עומדים למשא ומתן ויהיה עליכם להשלים את כל החסר על מנת לקבל את הרישיון המיוחל.

האם עמידתכם בתנאים אלה משפיעה גם על הסיווג שתקבלו?

כידוע, לאחר שסיימתם את התהליך של רישום קבלן ואתם הופכים לקבלנים רשומים, זה לאמה התנאים לקבלת תעודת קבלן רשום אומר שאתם יכולים לבצע כל עבודה קבלנית בענף הבניין. הרישיון שניתן לכם, ניתן לכם אך ורק עבור עבודות בתחום ההתמחות הספציפי שמוגדר ברישיון שלכם (עבודות הנדסה בנאיות, שיפוצים, אינסטלציה, חשמל, עפר וכן הלאה) ועבור פרויקטים בהיקף מקסימלי במונחי עלות הפרויקט או שטח הפרויקט. כך למשל, מייד עם קבלת הרישיון, תסווגו ברמת הסיווג הראשונית שמאפשרת לכם לנהל פרויקטים בהיקף מקסימלי של עלות הפרויקט או שטח הפרויקט. התקדמות בסולם הסיווגים מתרחשת לאורך השנים, ככל שאתם רוכשים עוד ועוד ניסיון. ככלל, עמידתכם בתנאים הנדרשים לא משפיעה על רמת הסיווג שלכם וכל הקבלנים מתחילים את תהליך הרישום בסיווג הראשוני בלבד. יחד עם זאת, ייתכן שישנן פעולות קטנות שתוכלו לבצע על מנת להתקדם מהר יותר בסולם הסיווגים או להתחיל מדרגת סיווג גבוהה יותר. כך למשל, אם יש לכם כבר ניסיון עשיר מאוד של עשרות שנים בתחום, או שיש לכם צוות עובדים ופעילות בהיקף גבוה, ייתכן שניתן יהיה לסווג אתכם בסיווג גבוה יותר כבר מן ההתחלה. אבל חשוב להבין שברישום קבלן רשום תנאים אלה אינם מתייחסים לסוגיית הסיווג, אלא אך ורק לזכאות או אי הזכאות לקבלת רישיון קבלן.

מי יכול לסייע לכם בניהול התהליך?

בכדי להבטיח שאתם מנהלים את התהליך נכון ושלא נגרמים עיכובים בגלל סוגיותההבדל בים קבלן לקבלן רשום והתנאים פרוצדורליות וכן בכדי להבטיח שאתם ממצים את כל התנאים העומדים לרשותכם לטובתכם, חשוב ומומלץ לעבור את התהליך בליווי גורם מקצועי המתמחה בתחום זה. כל ניהול התהליך של רישום קבלן הוא תהליך שאותו יהיה עליכם לעבור במקביל להמשך ניהול פעילותכם העסקית וכדי להבטיח שתוכלו להקדיש את כל זמנכם ואת כל תשומת הלב שלכם לעסק שלכם, כדאי להאציל את משימת הרישום על גורם מקצועי שגם ידע לבצע אותה בצורה הרבה יותר נכונה, מדויקת, מהירה ויעילה.

אחד היתרונות החשובים בעבודה עם גורם מקצועי בהיבט זה הוא, שגורם מקצועי כזה יכול להכווין אתכם ולייעץ לכם לגבי פעולות שתוכלו לעשות בכדי להשלים את הקריטריונים בהם אתם לא עומדים, אם ישנם כאלה. כך למשל, יוכל אותו גורם מקצועי להמליץ לכם על תכניות לימוד רלוונטיות עבורכם כך שתוכלו להיות בטוחים שהתכנית אליה אתם נרשמים היא תכנית מוכרת במוסד לימודים מוכר, כך שהלימודים ייחשבו לכם לצורך בדיקת זכאותכם. יתרון חשוב נוסף הוא שגורם מקצועי כזה יוכל לבחון עבורכם את עמידתכם בקריטריונים עוד לפני שתתחילו בכלל בתהליך. כאמור, במקרה של רישום קבלן רשום תנאים נדרשים הם תנאים קשיחים מאוד והם אינם נתונים למשא ומתן. גורם מקצועי יכול לבחון את עמידתכם בקריטריונים אלה ועל פי הצורך ימליץ לכם לא להגיש בכלל את הבקשה לפני שאתם משלימים את כל הקריטריונים החסרים.

חברת התקווה היא חברה מקצועית וותיקה, המציעה מגוון שירותים לקבלני בניין ובכלל זה גם שירותי רישום קבלנים. החברה מתנהלת באמצעות צוות מקצועי בעל ניסיון רב שנים בתחום, ובעל היכרות מעמיקה עם כל הכללים, החוקים, התקנות והנהלים העדכניים ביותר, כמו גם עם אנשי המפתח העוסקים בתחום במשרדי רשם הקבלנים. רישום קבלן רשום הוא ללא ספק תהליך שאותו אתם רוצים לעבור עם אנשי המקצוע של חברת התקווה.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765899

תוכן עניינים

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

החזון שלנו

בשורה התחתונה, אם אתם רוצים להפוך לקבלנים רשומים, אם אתם רוצים להשלים את התהליך הכי מהר שאפשר ואם אתם רוצים להשלים אותו במחיר אטרקטיבי ומבלי לפגוע בפעילותכם העסקית השוטפת, ההמלצה הברורה והחד משמעית שלנו היא התקווה הוצאת רישיון קבלן. כמו כל ההמלצות האחרות שלנו על הטובים ביותר, גם את ההמלצה הזאת אנחנו נותנים לכם בפה מלא ובלב שלם.

-תקווה רישיון קבלן-

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

עלות של שרוולי פסולת לאתר בנייה

כאשר אתר בנייה עומד להתחיל, מנהל האתר מתאם עם הבעלים ומושכר שרוול פסולת. השרוול עוזר להגן על הפרויקט מכל אבק אפשרי, לכלוך או מזהמים אחרים.

שירותי אינסטלציה בכל הארץ

אינסטלטורים הם מקצוע מבוקש. הסיבה היא שהשרברבים לא רק מתקנים צנרת אלא גם נותנים פתרונות לבעיות סביבתיות ובריאות על ידי שדרוג מערכות האינסטלציה. שירותי אינסטלציה

שמאות מקרקעין: מה זה?

שמאות מקרקעין היא תהליך של הערכת שווי השוק ההוגן של נכס ומשמשת בדרך כלל לקביעת המחיר להציע עבורו. שמאים יכולים להיות מוסמכים או לא מוסמכים.

פיגום אלומיניום להשכרה

פיגומים הם בדרך כלל הצעד הראשון שמורה עושה עם תלמידיו. זה עוזר לתלמידים לבנות הבנה כיצד לכתוב ולהשתמש בדקדוק נכון, כמו גם נותן להם טיפים

074-7765899
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!