קבלן רשום למכירה: תיווך עסקאות במומחיות וניסיון

לא צריך לשלם הרבה על רישיון קבלן! מחיר זול מובטח!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695843

תוכן עניינים:

רישום קבלן בפנקס הקבלנים כרוך בתהליך ארוך ומורכב שכרוך בתנאים רבים,. וגם לאחר מכן יש לעבור הליך ארוך במיוחד עד שהקבלן יכול לקבל סיווג גבוה יותר, לכן רבים מין הקבלנים מעוניינים לחסוך לעצמם את התהליך ופשוט לרכוש חברה שיש לה סיווג קבלנים גבוה. 

אכן ניתן לראות מודעות שונות ברשת או אפילו חברות שעוסקות בכך היתרון הגדול והעיקרי הטמון בכך ברכישת חברה מוכנה היא שאין צורך לעבור את כל השלבים הארוכים  וניתן לעסוק  כחברה בעלת רישיון קבלן רשום מיידית

במאמר זה נדבר על כל הנושא של מכירה חברה של קבלן רשום  ואפשרויות המכירה של חברה כזו.

רכישת חברה עם קבלן רשום 

חשוב לציין כי לקבלן רשום יש  מגוון רחב של יתרונות דבר ראשון הקבלן יכול להגיע לרכישות ומכרזים ממשלתיים בסכום גבוה. קבלן שרק נרשם בסווג נמוך אינו יכול להגיע למכרזים בסדר גודל בלתי מוגבל כמו חברה קבלנית עם סווג גבוה ולכן רבים רוצים לקצר את הדרך ולרכוש כבר חברה קבלנית מורשה ומסודרת על מנת לקבל את היתרונות הרבים שיש בחברה קבלנית בעלת סיווג גבוה. 

קבלן שיפוץ בניינים משותפים

מה היתרונות ברכישת חברה קבלנית 

חשוב להבין כי רכישת חברה קבלנית גורמת ליתרונות רבים לעסק כבר ברכישה עצמה ניתן לתת ערך מוסף לעסק בדמות היתרונות הרבים והאיכותיים שיש ברכישת חברה קבלנית. 

 • מכרזים – חברה קבלנית בעלת סיווג גבוה יכולה להגיש מועמדות למספר רב של מכרזים משרדי ממשלה ומשרד הביטחון ככל שהסיווג של הקבלן גבוה יותר כך הוא יכול לגשת למכרזים בעלי היקף כספי גבוה יותר. ברמת הסיווג הגבוה ביותר אין הגבלה על היקף הכספי כך שגם החברה יכולה להרוויח הרבה יותר כסף . 
 • העסקת עובדים פלסטינים – חברת קבלן רשום יכולה לקבל במסגרת התעודה אפשרות של העסקת פועלים פלסטינים מדובר בכוח עבודה זול וזמין בעל ניסיון רב בעבודות בניה שיכול לתרום מאד לחברה מה גם שקיים קושי למצוא פועלים יהודים  שמנוסים היטב בתחום הזה.
  רק בעל רישיון קבלן רשום יכול להגיש בקשה לצורך העסקה של עובדים פלסטינים. 

כמה עולה רכישת חברה קבלנית?

כאשר רוצים לרכוש חברה קבלנית על מנת לקצר את הדרך חשוב מאד להבין כי המחיר נגזר ממספר פרמטרים :

 • יש לברר האם יש תביעות משפטיות על החברה ומה הסכומים שלהן – חשוב מאד להבין כי רישיון  הקבלן שנרכש ההוא לא חדש החברה  מגיעה גם אם החובות שרכשה לאורך השנים ולכן יש לברר את מספר החובות שיש לחברה הזו.
 • מצב החברה במע"מ או במס הכנסה –  חשוב לברר היטב את העניין שאין חובות מצטברים במס הכנסה
 • מה מצב חשבונות החברה בבנק 
 • מה המצב של החברה במרשם הקבלנים 
 • דוגמאות של עבודות שהחברה ביצעה בשנים האחרונות להבין את ההיקף הכספי שבו  היא עובדת .
 • האם ההתמחות של החברה כי בבנייני מוסדות או בפרויקטים ממשלתיים 
 • האם החברה עומדת בתנאי הסף של מכרזים שונים ,
 • האם ניתן להתחיל לעבוד באופן מידי בחשבון 

המטרה העיקרית של שאלות אלו היא לרכוש חברה כמה שיותר נקייה מחובות חברה בעלת נקיות מחובות תגרום לטווח הארוך שקט  לבעל החברה. 

מה צריך לדעת לאחר רכישת החברה? 

חשוב מאד להבין כי לאחר רכישת  החברה  על מנת שהיא תוכל לעבוד יש להעסיק שני עובדים בעלי תפקידים:

 • מהנדס בניין עם שנתיים ניסיון מתוך 5 שנים אחרונות 
 • הנדסאי בניין עם 4 שנים ניסיון מתוך 8 השנים האחרונות 
 • מנהל עבודה עם 6 שנים ניסיון מתוך 12 שנים אחרונות

ראו גם: איך להוציא תעודת קבלן רשום?

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695843

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

החזון שלנו

בשורה התחתונה, אם אתם רוצים להפוך לקבלנים רשומים, אם אתם רוצים להשלים את התהליך הכי מהר שאפשר ואם אתם רוצים להשלים אותו במחיר אטרקטיבי ומבלי לפגוע בפעילותכם העסקית השוטפת, ההמלצה הברורה והחד משמעית שלנו היא התקווה הוצאת רישיון קבלן. כמו כל ההמלצות האחרות שלנו על הטובים ביותר, גם את ההמלצה הזאת אנחנו נותנים לכם בפה מלא ובלב שלם.

-תקווה רישיון קבלן-

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות
אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

יצירת גינה בעזרת קבלן

גן הוא מושג פופולרי בקרב אנשים רבים ומשמש לעתים קרובות כסמלים של יופי, אושר, שלווה ושלווה. הם יכולים לשמש גם כדי לבטא את שמחות החיים.

עלות של שרוולי פסולת לאתר בנייה

כאשר אתר בנייה עומד להתחיל, מנהל האתר מתאם עם הבעלים ומושכר שרוול פסולת. השרוול עוזר להגן על הפרויקט מכל אבק אפשרי, לכלוך או מזהמים אחרים.

שירותי אינסטלציה בכל הארץ

אינסטלטורים הם מקצוע מבוקש. הסיבה היא שהשרברבים לא רק מתקנים צנרת אלא גם נותנים פתרונות לבעיות סביבתיות ובריאות על ידי שדרוג מערכות האינסטלציה. שירותי אינסטלציה

שמאות מקרקעין: מה זה?

שמאות מקרקעין היא תהליך של הערכת שווי השוק ההוגן של נכס ומשמשת בדרך כלל לקביעת המחיר להציע עבורו. שמאים יכולים להיות מוסמכים או לא מוסמכים.

התקשרו - 074-7695843
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!