קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות

לא צריך לשלם הרבה על רישיון קבלן! מחיר זול מובטח!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765899

קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות

נתחיל בכך שנדגיש כי יש הבדל בין תעודת קבלן מוכר ובין רישיון קבלן רשום. עם זאת, כאשר אתם מחזיקים ברישיון קבלן רשום תוכלו לבקש גם קבלן מוכר ממשרד האוצר. האם באמת יש צורך בתעודה זו על מנת לקבל טווח רחב יותר של פרויקטים? איך מנפיקים תעודה זו, ומהם התנאים לכך? 

 

קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות – מהי תעודת קבלן מוכר?

קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות הינו קבלן אשר הוכר על ידי הגורמים הרלוונטיים להגיש הצעות במכרזים ממשלתיים בכל תחומי ההנדסה הבנאית, ובהתאם לסיווג רישיונו. האם כל אחד יכול להיות קבלן מוכר? התשובה היא לא. ישנם תנאים מוגדרים מראש לגבי מהו קבלן מוכר, עליכם להציג ניסיון קודם, להיות רשומים בפנקס הקבלנים, להציג המלצות של לפחות 2 פרויקטים בהם נגעתם במהלך 4 שנים אחרונות, ולהיות בהיקף כספי של 80% – 100% מההיקף אשר מותר לכם לפי דרגת סיווג קבלני נוכחית.

יש לציין שגם לאחר בו הכיר בכם משרד האוצר כקבלנים מוכרים, והינכם רשאים לגשת למכרזים ממשלתיים, עדיין לא תוכלו לקבל פרויקטים גדולים מאשר מה שמותר לכם על פי דרגת הסיווג בו אתם נמצאים. זאת אומרת שלרוב עבור קבלן אשר נמצא בדרגת סיווג נמוכה, לא כל כך רלוונטי להגיש בקשה עבור קבלן מוכר.

קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות – חידוש

חשוב לציין, גם לאחר בו קיבלתם תעודת קבלן מוכר, זכרו כי היא תקפה לשנתיים בלבד. לכן, בחלוף שנתיים יש לחדש את התעודה על מנת שתוכלו עדיין לגשת לפרויקטים ממשלתיים. הסיבה לכך שיש לחדש פעם בשנתיים הוא כיוון שהאוצר רוצה לוודא כי הייתם פעילים בשנתיים האחרונות. החידוש הוא מול משרד האוצר, מדובר על תהליך פשוט יחסית. 

 

קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות – הבדלים

ישנו הבדל בין קבלן מוכר קטן ובין קבלן מוכר גדול, מדובר על למעשה שני ענפים שונים בכלל. קבלן גדול הינו קשור לענף 100 וענף 200, סיווגים ג3, ג4, ג5, כל היתר קשורים לקבלן קטן. ההבדלים לגבי הנפקת התעודה וחידושה אינם גדולים, ההבדלים העיקריים הם למעשה בהיקף העבודה. כפי שציינו, הפרויקטים אותם תוכלו לקחת חייבים להיות בהתאמה לדרגת הסיווג שלכם.

 

קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות – הגשת הבקשה

שימו לב, קבלן מוכר הינו מושג לא מוערך מספיק בעיננו, מדובר על תעודה שיכולה לשנות את החיים שלכם מקצה לקצה כל עוד אתם עומדים בתנאים הדרושים. כאשר קבלן עדיין נמצא רשום בפנקס הקבלנים, הוא יכול לקבל טווח רחב יחסית של פרויקטים בהתאם לסיווג שלו. עם זאת, כאשר נמצא אדם בעל תעודת קבלן מוכר הוא יכול לקבל פרויקטים עצומים דרך מקור אמין (הממשלה), זאת על ידי מכרזים. ברגע בו זכיתם במרכז תוכלו לקבל פרויקטים עצומים כמו עיר הבה"דים, משרדים ממשלתיים ועוד… מדובר על עשרות ומאות מיליוני שקלים. 

בכדי להגיש את הבקשה באופן מסודר יש לעבוד מול חברה מקצועית אשר היא למעשה תתפקד כמתווכת עבורכם. ניתן לעבור את התהליך לבד, אך יש לקחת בחשבון כי מדובר על תהליך קשה יותר מאשר רישום בפנקס הקבלנים. בכדי שלא תצטרכו לעבור את התהליך בעצמכם פעם אחר פעם, מומלץ להיעזר בחברה חיצונית אשר היא למעשה בוחנת כל שלב בדרך, דואגת למסמכים הרלוונטיים, מפנה אתכם אל הגורמים הנכונים וכך תוך פרק זמן קצר תוכלו למצוא את עצמם במרכז ממשלתי. כאשר אתם יודעים שיש מכרז בקרוב ואין ברשותכם עדיין תעודה, עליכם לפנות לחברה מקצועית ולעדכן אותם בנתון זה על מנת לזרז תהליכים ככל הניתן.

קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות – סיכום

זכרו, מדובר על זכות שכל קבלן כמעט זכאי לה, להיות חלק ממכרזים ממשלתיים. ענף הבנייה הינו ענף משתלם, אך בכדי להפוך אותו לעוד יותר משתלם, ולא להגיע למצב בו אתם מחוסרי עבודה עליכם יהיה להרחיב את האופקים שלכם ככל הניתן. זאת באמצעות העלאת דרגת סיווג וכמובן הכרה כקבלן מוכר. התהליך להוצאת קבלן מוכר הינה קשה יותר מאשר רישום בפנקס הקבלנים על ידי רשם הקבלנים, יש לציין שפה אנו עומדים מול גורם אחר – משרד האוצר. שימו לב לפני הכל שאתם עומדים בקריטריונים הנדרשים, אם כן אז גשו להגיש את הבקשה, אם לא בחנו מה חסר לכם ותחת אילו תנאים תוכלו להגיש בקשה לתעודת קבלן מוכר.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765899

תוכן עניינים

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

החזון שלנו

בשורה התחתונה, אם אתם רוצים להפוך לקבלנים רשומים, אם אתם רוצים להשלים את התהליך הכי מהר שאפשר ואם אתם רוצים להשלים אותו במחיר אטרקטיבי ומבלי לפגוע בפעילותכם העסקית השוטפת, ההמלצה הברורה והחד משמעית שלנו היא התקווה הוצאת רישיון קבלן. כמו כל ההמלצות האחרות שלנו על הטובים ביותר, גם את ההמלצה הזאת אנחנו נותנים לכם בפה מלא ובלב שלם.

-תקווה רישיון קבלן-

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

עלות של שרוולי פסולת לאתר בנייה

כאשר אתר בנייה עומד להתחיל, מנהל האתר מתאם עם הבעלים ומושכר שרוול פסולת. השרוול עוזר להגן על הפרויקט מכל אבק אפשרי, לכלוך או מזהמים אחרים.

שירותי אינסטלציה בכל הארץ

אינסטלטורים הם מקצוע מבוקש. הסיבה היא שהשרברבים לא רק מתקנים צנרת אלא גם נותנים פתרונות לבעיות סביבתיות ובריאות על ידי שדרוג מערכות האינסטלציה. שירותי אינסטלציה

שמאות מקרקעין: מה זה?

שמאות מקרקעין היא תהליך של הערכת שווי השוק ההוגן של נכס ומשמשת בדרך כלל לקביעת המחיר להציע עבורו. שמאים יכולים להיות מוסמכים או לא מוסמכים.

פיגום אלומיניום להשכרה

פיגומים הם בדרך כלל הצעד הראשון שמורה עושה עם תלמידיו. זה עוזר לתלמידים לבנות הבנה כיצד לכתוב ולהשתמש בדקדוק נכון, כמו גם נותן להם טיפים

074-7765899
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!