ענפי רישום קבלנים

לא צריך לשלם הרבה על רישיון קבלן! מחיר זול מובטח!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765899

ענפי רישום קבלנים ענפי רישום קבלנים

ענף הבנייה הינו תחום ענק, תחום מבוקש אשר נוגע בכל מיני תתי תחומים שאת רובם אינכם מכירים בוודאי. על מנת שיוכל קבלן לעבוד באופן חוקי בסכומים גבוהים מהמוצע, עליו להיות קבלן רשום, קבלן המחזיק ברישיון המוכר על ידי רשם הקבלנים, וחייב להיות רשום בפנקס הקבלנים. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על ענפי רישום קבלנים, רשם הקבלנים ופנקס הקבלנים.

 

ענפי רישום קבלנים – מה זה?

בשנת 1969 נחקק חוק המחייב כל קבלן להיות רשום בפנקס הקבלנים, שם יציין רשם הקבלנים את תחום עיסוקו של הקבלן וכל הגדרותיו לתפקיד. החוק הוצע לאחר שנים בהן ענף הבנייה היה נמצא במצב רע של עבודות רשלניות, ריבוי קבלנים ללא הכשרה וניסיון ולצערנו גם לא מעט תאונות עבודה. חשבו על זה, ענף הבנייה מחולק לכל כל הרבה נושאים שכל נושא שונה מהקודם באופן ניכר, וכל זה רצה לעשות קבלן ללא ניסיון וללא הכשרה ייעודית. עקב כך נוצר חוק בו מחייב משרד הבינוי והשיכון כל קבלן להיות תחת ענף בו הוא מוכשר וכמו כן גם סיווג. לכל לקוח יש את הגישה לראות את כל פרטיו של הקבלן אליו פנה, וכך יוכל לוודא כי מדובר על קבלן אשר מחזיק ברישיון.

ענפי רישום קבלנים – מהם הענפים השונים?

על פי רשם הקבלנים כיום קיימים 32 ענפים הנמצאים כחלק מן הענפים הראשיים וענפי המשנה. בפנקס הקבלנים תוכלו לראות כי כל סיווג ממוספר על ידי מספר בן 3 ספרות ותיאור ענף. על ידי כל ענף תוכלו לראות את מגבלת היקף העבודה המתעדכנת פעמיים בשנה, בחודשי אפריל ואוקטובר. כמו כן, ישנם גם קבלנים מוכרים, קבלנים אלו יכולים לבצע עבודות ממשלתיות והם מסומנים בכוכבית המופיעה על יד הענף, ואילו קבלנים מוכרים אשר מוגבלים מבחינת סיווג יהיו מסומנים באות ק ליד הענף אליו הם משתייכים.

על מנת שתוכלו לראות באופן מעודכן את היקף הבנייה של כל סיווג, ותוכלו לראות את כל הענפים הרלוונטיים לכם תוכלו  להיכנס לפנקס הקבלנים ושם תמצאו את כל המידע הרלוונטי, לפניכם דוגמאות לענפי העבודה השונים בתחום הבנייה: בנייה, כבישים תשתית ופיתוח, גשרים, עבודות ימיות ונמלים (אלו הענפים הראשיים). תחת הענפים הראשיים תוכלו למצוא: בטונים, בניית שלדים, שיפוצים, חצרות, כלונסאות, מתקני הסקה, מתקני תברואה, מעליות ומדרגות נעות, קווי מים, קווי תקשורת, איטום, עבודות אבן ביבש או רטוב, עבודות עפר, רמזורים, ביוב, בריכות מים ועוד…

ענפי רישום קבלנים – מהו סיווג?

על מנת לייצר סדר מוחלט עבור הלקוח ועבור רשם הקבלנים, ישנו מלבד לתחום התמחות על פי ענף עבודה יש גם דרגת סיווג. הדרגת סיווג הנמוכה ביותר היא 1 ואילו הגבוהה ביותר היא 5. כל דרגת סיווג מגבילה את הקבלן מבחינת היקף עבודה (על פי סכום פר פרויקט), והסיבה לכך היא ברורה. הסיווג נקבע על פי ניסיון מוכח בעבודה פיזית, כך שלא יוכל קבלן בעל דרגת סיווג 1 לקחת פרויקטים מורכבים אשר מתאימים לדרגת סיווג 5. על מנת שיוכל קבלן לעלות את דרגת הסיווג שלו עליו להיות לפחות שנה בדרגה נוכחית ובתומה להציג את המסמכים הרלוונטיים מול רשם הקבלנים על מנת שיקבל אישור לעלות בדרגת סיווג. הקריטריונים הם ותק, מילוי טפסים, העברת אישורים, ובחינה של הבקשה מצד הגורמים הרלוונטיים. 

 

ענפי רישום קבלנים – רשם הקבלנים ופנקס הקבלנים

רשם הקבלנים הוא גוף שהחל לתפקד בשנת 1969, הוא עובד תחת משרד הבינוי והשיכון. תפקידו של רשם הקבלנים הוא לאכוף את כל הנוגע לתחום הבנייה, בין אם מדובר על בחינת בקשות של קבלנים להעלאת סיווג, ובין אם מדובר על אכיפה של קבלנים אשר עובדים שלא כחוק. לרשם הקבלנים תפקידים רבים, הוא למעשה מחזיק בפנקס הקבלנים והוא בוחר האם יש צורך להוריד קבלן ספציפי מהרשימה או להוסיף. מלבד לכך, רשם הקבלנים הוא גם גוף בשביל הציבור, הוא מקבל את התלונות מצד לקוחות או מעסיקים, הוא מגיש את חומרי החקירה לתביעה ובוחן כל מקרה לגופו.

פנקס הקבלנים הוא למעשה מאגר מידע הנמצא אצל רשם הקבלנים. בפנקס הקבלנים יוכל כל לקוח למצוא את הפרטים של הקבלן מולו הוא עובד, תחום התמחות ודרגת סיווג. אם לא נמצא הקבלן בפנקס הקבלנים משמע מדובר על קבלן אשר עובד ללא רישיון. פנקס הקבלנים פתוח לכל אחד, עליכם לבחור את הקבלן לפי שם או מספר ענף. כיום פנקס הקבלנים מונה 12,000 קבלנים בעלי רישיון.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765899

תוכן עניינים

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

החזון שלנו

בשורה התחתונה, אם אתם רוצים להפוך לקבלנים רשומים, אם אתם רוצים להשלים את התהליך הכי מהר שאפשר ואם אתם רוצים להשלים אותו במחיר אטרקטיבי ומבלי לפגוע בפעילותכם העסקית השוטפת, ההמלצה הברורה והחד משמעית שלנו היא התקווה הוצאת רישיון קבלן. כמו כל ההמלצות האחרות שלנו על הטובים ביותר, גם את ההמלצה הזאת אנחנו נותנים לכם בפה מלא ובלב שלם.

-תקווה רישיון קבלן-

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

עלות של שרוולי פסולת לאתר בנייה

כאשר אתר בנייה עומד להתחיל, מנהל האתר מתאם עם הבעלים ומושכר שרוול פסולת. השרוול עוזר להגן על הפרויקט מכל אבק אפשרי, לכלוך או מזהמים אחרים.

שירותי אינסטלציה בכל הארץ

אינסטלטורים הם מקצוע מבוקש. הסיבה היא שהשרברבים לא רק מתקנים צנרת אלא גם נותנים פתרונות לבעיות סביבתיות ובריאות על ידי שדרוג מערכות האינסטלציה. שירותי אינסטלציה

שמאות מקרקעין: מה זה?

שמאות מקרקעין היא תהליך של הערכת שווי השוק ההוגן של נכס ומשמשת בדרך כלל לקביעת המחיר להציע עבורו. שמאים יכולים להיות מוסמכים או לא מוסמכים.

פיגום אלומיניום להשכרה

פיגומים הם בדרך כלל הצעד הראשון שמורה עושה עם תלמידיו. זה עוזר לתלמידים לבנות הבנה כיצד לכתוב ולהשתמש בדקדוק נכון, כמו גם נותן להם טיפים

074-7765899
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!