מודד מוסמך למדידת מגרשים

לא צריך לשלם הרבה על רישיון קבלן! מחיר זול מובטח!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695843

תוכן עניינים:

נדמה כאילו תחום הבנייה לא מפסיק להפתיע אותנו, רצינו סך הכל לעבור לגור בבית חדש ופתאום גילינו אנשי מקצוע נוספים. אז כן, ענף הבניה והדיור אינו פשוט, אך יש בעלי מקצוע אשר נמצאים לטובתכם האישית, ביניהם מודד מוסמך. התפקיד של מודד מוסמך של חברת מודדים ישראל יכול להוזיל לכם עלויות של ארנונה, ומצד שני בלעדיו לא תוכלו להתחיל את הבנייה.

 

מודד מוסמך למדידת מגרשים – מה זה?

החלום הגדול לבנות את הבית אליו אנו חוסכים שנים רבות עומד להתממש, אבל בטח בחלום שלכם שחכתם את כל ההליך הבירוקרטי שקורה לפני. כבר עם תכנון הבית עלינו להתחיל במדידות של המגשר על ידי מודד מוסמך. מודד מוסמך הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך, עד שהמודד לא הכין מפה טופוגראפית לא ניתן להתחיל בבניה. כמו כן, המדידה תקבע גם על גובה הארנונה אותה נשלם. מודד מוסמך הוא בעל מקצוע בתחום הבניה, הוא הכרחי בדיוק כמו אדריכל, חשמלאי, קבלן וכן הלאה, ללא המדידות לא תוכלו לקבל טופס 4.

 

מודד מוסמך למדידת מגרשים – מתי צריך אותו?

אז מתי אנחנו צריכים להזמין את מודד המגרשים? למעשה יש לכם מגוון אפשרויות, האפשרות הראשונה היא בשלב תכנון הבית או התשתיות. במקרה זה אנחנו חייבים מודד מקצועי אשר יוכל לספק לנו מפה מדויקת. כמו כן, בכל פעם בו נוצר שינוי במבנה אשר עלול להשפיע על המגרש עצמו גם אז נרצה לקרוא לבעל מקצוע שימדוד בשנית האם נוצרו שינויים. במקרה בו כבר קיים המבנה עדיין יש מקרים בהם אנו צריכים מודד מוסמך לצורך בדיקות נוספות. לדוגמא, כאשר אנו מוסיפים ממ"ד או חדר נוסף למבנה, במקרה בו אנו מרגישים שאנו משלמים יותר ארנונה ממה שאנחנו אמורים וכד'. 

 

במילים פשוטות, אנו צריכים מודד מוסמך לצורך קבלת היתר בניה, אנו צריכים מודד מוסמך לאחר יציקת הרצפה למדוד את הקרקע, אנו צריכים מודד מוסמך בכל שינוי שנוצר במבנה הבית. בכל מקרה בו אתם חושדים שהמדידות שנעשו במבנה אליו עברתם שגויות תוכלו לקרוא למודד מוסמך.

 

מודד מוסמך למדידת מגרשים – תוקף

כאשר הזמנו מודד מוסמך והוא ביצע את העבודות שלו יש לנו תוקף של שישה חודשים, חשוב לדעת את זה. בדרך כלל תחום הבניה הוא תחום שיכול להתעכב פעמים רבות, לכן במקרה של מדידה של מודד מוסמך אסור לנו להתעכב עם הגשת הנתונים כדי שלא תשלמו לחינם. תדעו בדיוק מתי הזמן הנכון להזמין את המודד, ומרגע קבלת התוצאות ישר גשו להגיש את המסמכים לכל התקפים לכך. המדידה של המגרש לא צריכה לקחת יותר ממספר שעות. מלבד לכך, יש לכם חברות מסוימות אשר מעניקות הארכת תוקף לנתוני המדידה ללא עלות, שימו לב אילו חברות יעניקו לכם את השירות הזה והאם זה משתלם לכם.לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695843

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

החזון שלנו

בשורה התחתונה, אם אתם רוצים להפוך לקבלנים רשומים, אם אתם רוצים להשלים את התהליך הכי מהר שאפשר ואם אתם רוצים להשלים אותו במחיר אטרקטיבי ומבלי לפגוע בפעילותכם העסקית השוטפת, ההמלצה הברורה והחד משמעית שלנו היא התקווה הוצאת רישיון קבלן. כמו כל ההמלצות האחרות שלנו על הטובים ביותר, גם את ההמלצה הזאת אנחנו נותנים לכם בפה מלא ובלב שלם.

-תקווה רישיון קבלן-

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות
אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

יצירת גינה בעזרת קבלן

גן הוא מושג פופולרי בקרב אנשים רבים ומשמש לעתים קרובות כסמלים של יופי, אושר, שלווה ושלווה. הם יכולים לשמש גם כדי לבטא את שמחות החיים.

עלות של שרוולי פסולת לאתר בנייה

כאשר אתר בנייה עומד להתחיל, מנהל האתר מתאם עם הבעלים ומושכר שרוול פסולת. השרוול עוזר להגן על הפרויקט מכל אבק אפשרי, לכלוך או מזהמים אחרים.

שירותי אינסטלציה בכל הארץ

אינסטלטורים הם מקצוע מבוקש. הסיבה היא שהשרברבים לא רק מתקנים צנרת אלא גם נותנים פתרונות לבעיות סביבתיות ובריאות על ידי שדרוג מערכות האינסטלציה. שירותי אינסטלציה

שמאות מקרקעין: מה זה?

שמאות מקרקעין היא תהליך של הערכת שווי השוק ההוגן של נכס ומשמשת בדרך כלל לקביעת המחיר להציע עבורו. שמאים יכולים להיות מוסמכים או לא מוסמכים.

התקשרו - 074-7695843
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!