מה חשוב לבדוק בבדק בית

לא צריך לשלם הרבה על רישיון קבלן! מחיר זול מובטח!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695843

תוכן עניינים:

 

אם רכשתם דירה חדשה, חשוב מאוד שתדעו שקריטי לבצע לה בדק בית. טרם אתם בוחרים חברה שתבצע בדק בית בדירה החדשה שרכשתם, כדאי שתדעו איזה בדיקות חשוב מאוד שהחברה תבצע ובהתאם לכך, תבחרו את החברה אשר ידוע כי היא מבצעת את הבדיקות המדוברות. ישנן חברות בדק בית אשר נוטות לפספס נקודות חשובות מאוד הנוגעות לבדיקת דירה חדשה ועל כן, חשוב שאתם תדעו מה צריך לבדוק על מנת לדרוש זאת מהחברה.

בדק בית- למה זה כדאי?

כאמור, אם קניתם דירה חדשה, גם אם מדובר בדירה מקבלן וגם אם הקבלן הבטיח לכם שהדירה תהיה ברמה ובאיכות הגבוהות ביותר פנו לחברת הדר בדק בית המומלצת  ואף נתן לכם מפרט טכני עשיר, חשוב מאוד שתדעו כי עדיין כדאי מאוד לבדוק כי הכל תקין מבחינת המפרט שהקבלן הציע לכם על הדף בדירה עצמה. לא תוכלו לדעת בעצמכם אם כל מה שהובטח לכם במפרט הטכני אכן מיושם בדירה אם לא תעשו בדק בית על ידי חברה מקצועית ואמינה ועל כן, עוד טרם אתם ממהרים לקחת את המפתחות בתום הבנייה ולהיכנס לדירה, בחרו בחברת בדק בית שתבדוק עבורכם האם הכל תקין בדירה.

מה בודקים בבדק בית?

בדק בית צריך להיות מורכב מכמה בדיקות חשובות שבהחלט לא כדאי לוותר עליהם.

ראשית כל, חשוב מאוד לבדוק את הקירות. בדירה חדשה לא אמורות להיות בעיות בקירות ועל כן יש לבדוק כי אין סימני רטיבות או סדקים בקיר

חשוב לבדוק גם את הריצוף. לא מעט ליקויים יכולים להתגלות דווקא בריצוף בשל איטום לקוי.

בדיקה נוספת שחשוב לבצע היא בדיקת החשמל והאינסטלציה. בעת ביצוע הבדיקה יש לבדוק את המפרט הטכני של מערכות החשמל והאינסטלציה ולוודא שהן עומדות בתקנים.

חשוב מאוד לבדוק את הממ"ד. ישנם כללים לבניית מ"מד שהמטרה שלהם היא להבטיח שהחדר יהיה אטום לחלוטין בעת הצורך.

בדיקות נוספות שכדאי לבצע הן בדיקות לגג ולדוד שמש. חשוב לוודא שגג המבנה אטום בצורה מספקת ושקולטי דוד השמש תקינים.

בדק בית בדירה יד 2

מעבר לעובדה שחשוב לבצע בדק בית בדירה חדשה מקבלן, מדובר על בדיקה חשובה מאוד גם אם אתם מעוניינים לרכוש דירה יד שניה. מטרת הבדיקה במקרה הזה היא לאפשר לכם להוזיל את עלות הדירה או פשוט לא לרכוש אותה. בדק בית בדירה יד 2 חייב להיות יסודי שכן, במידה ויש ליקויים שלא יתגלו בבדיקה, לא יהיה לרוכשי הדירה למי לפנות כאשר הם יגלו את הליקויים. לכן חשוב שהבדיקה תכלול את מערכת האינסטלציה, החשמל, הקירות, הרצפות, הדוד, בדיקת שמאי לגבי חובות או עיקולים על הדירה ועוד. חשוב שהבדיקות יתבצע בצורה יסודית.

בדק בית הוא דבר חשוב מאוד הן עבור דירות חדשות מקבלן והן עבור דירות יד 2 ולכן, לא כדאי להתפשר על אנשי המקצוע הרלוונטיים לצורך ביצוע הבדיקות במסגרת בדק בית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695843

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

החזון שלנו

בשורה התחתונה, אם אתם רוצים להפוך לקבלנים רשומים, אם אתם רוצים להשלים את התהליך הכי מהר שאפשר ואם אתם רוצים להשלים אותו במחיר אטרקטיבי ומבלי לפגוע בפעילותכם העסקית השוטפת, ההמלצה הברורה והחד משמעית שלנו היא התקווה הוצאת רישיון קבלן. כמו כל ההמלצות האחרות שלנו על הטובים ביותר, גם את ההמלצה הזאת אנחנו נותנים לכם בפה מלא ובלב שלם.

-תקווה רישיון קבלן-

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות
אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

יצירת גינה בעזרת קבלן

גן הוא מושג פופולרי בקרב אנשים רבים ומשמש לעתים קרובות כסמלים של יופי, אושר, שלווה ושלווה. הם יכולים לשמש גם כדי לבטא את שמחות החיים.

עלות של שרוולי פסולת לאתר בנייה

כאשר אתר בנייה עומד להתחיל, מנהל האתר מתאם עם הבעלים ומושכר שרוול פסולת. השרוול עוזר להגן על הפרויקט מכל אבק אפשרי, לכלוך או מזהמים אחרים.

שירותי אינסטלציה בכל הארץ

אינסטלטורים הם מקצוע מבוקש. הסיבה היא שהשרברבים לא רק מתקנים צנרת אלא גם נותנים פתרונות לבעיות סביבתיות ובריאות על ידי שדרוג מערכות האינסטלציה. שירותי אינסטלציה

שמאות מקרקעין: מה זה?

שמאות מקרקעין היא תהליך של הערכת שווי השוק ההוגן של נכס ומשמשת בדרך כלל לקביעת המחיר להציע עבורו. שמאים יכולים להיות מוסמכים או לא מוסמכים.

התקשרו - 074-7695843
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!