כמה עולה אישור עבודה לפלסטינים

לא צריך לשלם הרבה על רישיון קבלן! מחיר זול מובטח!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765899

כמה עולה אישור עבודה לפלסטינים כמה עולה אישור עבודה לפלסטינים

על מנת שתוכלו להעסיק עובדים פלסטינים עליכם להנפיק אישור עבודה זמני או קבוע על ידי הרשויות. ללא היתר עבודה חל איסור על העסקת עובדים פלסטינים, זאת בשל בעיות כאלה ואחרות. מלבד לכך שאתם פורעים את החוק במקרה בו לא קיים אישור, אתם מסכנים את עצמכם ואת עובדי המקום שכן לא קיים ביטוח על עובד ללא היתר עבודה.

 

כמה עולה אישור עבודה לפלסטינים – לשם מה צריך להעסיק עובדים פלסטינים?

אין זה מוזר שכמעט תמיד בכל ענף בנייה נמצא כי העובדים הנמצאים במקום הינם עובדים פלסטינים לרוב, ומעטים היהודים במקום. בדרך כלל נמצא את העובדים היהודים בתפקידים ניהוליים יותר, אבל יש לכך סיבה מאוד ברורה. עובדים יהודים לא מעוניינים לעבוד בתור שכירים בענף הבנייה, מדובר על עבודה סיזיפית, קשה, עבודה מהשחר ועד הערב ולא תמיד מתגמלת בהתאם ליוקר המחייה בארץ. 

מצד שני, עובדים פלסטינים משתכרים במחירים נמוכים יותר מאשר יהודים, עובדים בצורה יעילה יותר ומגיעים בעלי ניסיון בדרך כלל. לכן יעדיף המעסיק לבחור בעובדים פלסטינים בכדי שהרווח האישי שלו יגדל. מדובר על הליך בירוקרטי יותר, לא רק טופס 101, אלא על הליכים מול הרשויות על מנת להנפיק אישור כזה או אחר עבור העובד. ישנם 4 היתרים לכניסתו של עובד פלסטיני לארץ: היתר לצורך עבודה באופן קבוע (עד שנתיים), היתר לצורך עבודה באופן זמני (שלושה חודשים בדרך כלל), היתר כניסה לצורך משפטי (הוכחה), היתר כניסה לצורך טיפול רפואי. יש לבחון מהו תוקף האישור שקיבל המעסיק להכנסת העובד ארצה, בכל פעם יש לבקש הארכה במקרה בו פג התוקף.

כמה עולה אישור עבודה לפלסטינים – מה המחיר אותו משלם המעסיק?

יש לכם פרויקט גדול בפתח ואתם מחפשים עובדים פלסטינים להעסקה, הבעיה היא שאתם בטוחים שסך ההוצאות עבור העסקתם לא תהיה משתלמת בסופו של דבר, באנו לחדש לכם כמה דברים. למעשה, עבור אישור עבודה לפלסטינים אינכם צריכים לשלם דבר, הבקשה הינה ללא תשלום. מצד שני, כאשר אינכם רוצים לעבור את התהליך הבירוקרטי תוכלו לבחור בחברה מתווכת אשר היא תעשה את העבודה בשבילכם, ועבור זה תהיה לכם הוצאה (מדובר על פעולה נפוצה בקרב קבלנים רבים). 

 

כמה עולה אישור עבודה לפלסטינים – הוצאות אחרות

אחרי שהבאנו כמה עולה אישור עבודה לפלסטינים, יש לקחת בחשבון את יתר ההוצאות הכרוכות בהעסקה של עובד פלסטיני. ההוצאות הן נסיעות, לעיתים לינה, אוכל, אישורים כאלה ואחרים במקרה הצורך, וכמובן שכר עבודה. אין מה להשוות בין ההוצאה עבור עובד יהודי ובין עובד פלסטיני, ועדיין ישנם קבלנים אשר בוחרים להעסיק עובדים פלסטינים ללא היתר מכיוון שכך הם משלמים אפילו פחות. שכר יומי של עובד פלסטיני נע בין 180 ש"ח ועד 210 ש"ח בממוצע, כאשר 210 ש"ח הוא המחיר עבור עובד בעל היתר, ואילו 180 ש"ח הוא השכר אותו תשלמו עבור עבודה ללא רישיון. אנו מאמינים כי הסיכון שאתם לוקחים בהעסקת עובד ללא אישור הינו גבוה גם מבחינת סיכון חיי אדם וגם מבחינת שמכם הטוב אל מול הרשויות.

כמה עולה אישור עבודה לפלסטינים – איך עושים את זה?

על מנת שתוכלו להנפיק את האישור המיוחל עליכם לפנות לרשות האוכלוסין וההגירה עם טופס ייעודי לאישור העסקת עובדים פלסטינים. עליכם לצרף למסמך גם את פרטי חשבון הבנק של העובד, לכלול את כל פרטיו (שם, כתובת, פרטי התקשרות, חתימת הבנק, צירוף צילום תעודת זהות של העובד ועוד…). שימו לב, אם אתם מייעדים את אופי העבודה בכך שיצטרך העובד לישון בשטח ישראל בלילה, עליכם לציין זאת. לא כל קבלן צריך את זה, אך לעיתים המציאות כופה עלינו את המצב הזה כמו לדוגמא בזמן הקורונה, שם חייב כל מעסיק לדאוג לשינה עבור העובדים בכדי למנוע הדבקה עקב כניסות ויציאות לשטח ישראל.

ניתן להגיש את הבקשה בדואר או באופן מקוון. מדובר על תהליך שיכול לקחת זמן לעיתים, לכן סיוע בחברה חיצונית יכולה לתרום לכם בזירוז התהליך באופן בולט. כל בקשה צריכה לעבור בדיקה מוקפדת על מנת לבחון את כדאיות הכנסתו של עובד פלסטיני לארץ. הבקשה נבחנת מול משרד הביטחון, השב"כ, על העובד להיות בעל עבר פלילי נקי ולעמוד בקריטריונים שונים אותם הציבה המדינה. רק לאחר בדיקה מעמיקה תוכלו לקבל אישור או דחייה של בקשת העסקת עובד זה.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765899

תוכן עניינים

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

החזון שלנו

בשורה התחתונה, אם אתם רוצים להפוך לקבלנים רשומים, אם אתם רוצים להשלים את התהליך הכי מהר שאפשר ואם אתם רוצים להשלים אותו במחיר אטרקטיבי ומבלי לפגוע בפעילותכם העסקית השוטפת, ההמלצה הברורה והחד משמעית שלנו היא התקווה הוצאת רישיון קבלן. כמו כל ההמלצות האחרות שלנו על הטובים ביותר, גם את ההמלצה הזאת אנחנו נותנים לכם בפה מלא ובלב שלם.

-תקווה רישיון קבלן-

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

העסקת עובדים פלסטינים בבניין

העסקת עובדים פלסטינים בבניין

מעוניינים בהעסקת עובדים פלסטינים בבניין? המאמר הבא הוא בשבילכם. העסקת עובדים פלסטינים בבניין היא אפשרית ואף נפוצה במיוחד בענף הבנייה. עם זאת יש לקחת בחשבון

העסקת עובדים פלסטינים

העסקת עובדים פלסטינים

העסקת עובדים פלסטינים בענף הבנייה היא דבר נפוץ מאוד. עם זאת, יש לקחת בחשבון שלשם כך יש להוציא אישורי עבודה מתאימים. ללא אישור עבודה העסקת

קורס שיפוצים

כל מה שחשוב לדעת על קבלן שיפוצים רשום

קבלן שיפוצים הינו קבלן אשר מתמחה בעבודות שיפוצים, בנייה, שדרוגים, והוספה של מבנה חדש. הוא אחראי על מגוון רב של עבודות בנייה ושיפוצים, ביניהם –

איתור ומיפוי תשתיות

תשתית היא עמוד השדרה של כל עסק. הוא כולל נכסים פיזיים ודיגיטליים כאחד. חברות חייבות לשמור על התשתית שלהן כדי לעמוד בקצב העסקים ולהישאר בעסקים.

074-7765899
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!