החלפת מסנן

לא צריך לשלם הרבה על רישיון קבלן! מחיר זול מובטח!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695843

תוכן עניינים:

מסנן מים הוא אחד האמצעים הפשוטים והיעילים לשיפור איכות המים. מסנן מים מותקן בקלות ועובד לאורך זמן רב. עם זאת, יש לבצע החלפת מסנן באופן תקופתי. במידה ולא מבצעים החלפת מסנן, אפקטיביות פעולת המסנן יורדת והוא יכול להיסתם. אז איך מבצעים החלפת מסנן? לפניכם מדריך מפורט להחלפת מסנן.

 

החלפת מסנן- מהו מסנן?

מסנן מים, הוא בעצם רכיב פשוט המותקן במערכת המים. המסנן מסנן את המים העוברים דרכו באופן מכאני. קיימים מסננים שונים הפועלים בצורות שונות אך מטרתן זהה והיא לשפר את איכות המים. דוגמא למסנן נוסף היא מסנן המורכב בפתח הכיור ומסנן את המים ביציאתם מהברז. הסינון יכול להתבצע בשיטות שונות, חלקן מורכבות יותר וחלקן פחות. קיימים מסננים שיש בהם חלקים כמו פחם שמטרתם לספוח ריח או טעם לא רצוי.

 

החלפת מסנן- סוגי מסננים

ציינו כי קיימים מסננים שונים הפועלים בדרכים שונות למען שיפור איכות המים. ריכזנו לכם שני סוגים מרכזיים של מסנני מים.

מסנן מים חיצוני-

מסנן מים חיצוני נחשב לאחד המסננים הנפוצים ביותר. מסנן מים חיצוני מותקן בכניסת המים הראשית לדירה. בזכות מיקומו של המסנן החיצוני, כלל המים הנכנסים לדירה עוברים סינון. מסנן מים חיצוני מהווה פתרון יעיל מאוד ופשוט שכן, הוא מסנן את כלל המים בבית. מצד שני, יש לקחת בחשבון כי מסנן כזה הוא די גדול ובנוסף די יקר.

מסנן מים תת כיורי-

לעומת מסנן מים חיצוני, מסנן מים תת כיורי, עובד באופן נקודתי יותר. אם אתם רוצים לסנן רק את המים בכיור המטבח, תוכלו להתקין מסנן מים תת כיורי שיסנן את המים בכיור זה בלבד.

 

החלפת מסנן- איך מחליפים מסנן?

לאחר שהבנו מהו מסנן ומהם סוגי המסננים השונים, נעבור לחלק המרכזי- איך מחליפים מסנן?

·        תדירות- לפני שמחליפים מסנן חשוב לדעת מה תדירות ההחלפה הרצויה לאותו מסנן. תדירות ההחלפה נקבעת על פי היקף צריכת המים העובר דרכו. כמובן שלא ניתן להעריך נתון זה באופן חד משמעי, אך יש לבצע הערכה גסה. כאשר היקף המים הוא יחסית קבוע, ניתן לקבוע זמן קבוע בו מבצעים החלפת מסנן, לדוגמא כל חצי שנה.

·        הוראות- למעשה הדרך לבצע החלפת מסנן היא לקרוא את הוראות היצרן המגיעות עם המסנן. קיימים מסנני מים שונים הפועלים בצורות שונות ולכן גם דרך החלפתן תהיה שונה. ההוראות יתייחסו קודם כל לדרך ההגעה אל המסנן, שבדרך כלל תכלול פירוק של חלקים אחרים במערכת.

·        טכנאי- שימו לב, כי בדרך כלל ניתן להחליף את מסנן המים לבד, אך במקרים בהם אינכם בטוחים או לא מוצאים את הוראות היצרן להחלפת מסנן, תוכלו להזמין טכנאי של החברה. כך תוכלו ללמוד את התהליך ובפעמים הבאות ובצע החלפת מסנן בעצמכם.

·        ווידאו התקנה- לאחר שהחלפתם את המסנן מומלץ להעביר מים למשך דקה לפחות. בזרימת המים תוכלו לוודא כי המסנן עובד כראוי. כמו כן, תוכלו להיות בטוחים כי התקנתם את המסנן החדש כהלכה וכי אין נזילות או טפטופים.

 

 

 

 

להזמנת החלפת מסנן פנו לחברת המרכז לברי מים https://bestbar.co.il/

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7695843

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

החזון שלנו

בשורה התחתונה, אם אתם רוצים להפוך לקבלנים רשומים, אם אתם רוצים להשלים את התהליך הכי מהר שאפשר ואם אתם רוצים להשלים אותו במחיר אטרקטיבי ומבלי לפגוע בפעילותכם העסקית השוטפת, ההמלצה הברורה והחד משמעית שלנו היא התקווה הוצאת רישיון קבלן. כמו כל ההמלצות האחרות שלנו על הטובים ביותר, גם את ההמלצה הזאת אנחנו נותנים לכם בפה מלא ובלב שלם.

-תקווה רישיון קבלן-

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות
אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

יצירת גינה בעזרת קבלן

גן הוא מושג פופולרי בקרב אנשים רבים ומשמש לעתים קרובות כסמלים של יופי, אושר, שלווה ושלווה. הם יכולים לשמש גם כדי לבטא את שמחות החיים.

עלות של שרוולי פסולת לאתר בנייה

כאשר אתר בנייה עומד להתחיל, מנהל האתר מתאם עם הבעלים ומושכר שרוול פסולת. השרוול עוזר להגן על הפרויקט מכל אבק אפשרי, לכלוך או מזהמים אחרים.

שירותי אינסטלציה בכל הארץ

אינסטלטורים הם מקצוע מבוקש. הסיבה היא שהשרברבים לא רק מתקנים צנרת אלא גם נותנים פתרונות לבעיות סביבתיות ובריאות על ידי שדרוג מערכות האינסטלציה. שירותי אינסטלציה

שמאות מקרקעין: מה זה?

שמאות מקרקעין היא תהליך של הערכת שווי השוק ההוגן של נכס ומשמשת בדרך כלל לקביעת המחיר להציע עבורו. שמאים יכולים להיות מוסמכים או לא מוסמכים.

התקשרו - 074-7695843
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!