החלפת מסנן

לא צריך לשלם הרבה על רישיון קבלן! מחיר זול מובטח!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תוכן עניינים:

מסנן מים הוא אחד האמצעים הפשוטים והיעילים לשיפור איכות המים. מסנן מים מותקן בקלות ועובד לאורך זמן רב. עם זאת, יש לבצע החלפת מסנן באופן תקופתי. במידה ולא מבצעים החלפת מסנן, אפקטיביות פעולת המסנן יורדת והוא יכול להיסתם. אז איך מבצעים החלפת מסנן? לפניכם מדריך מפורט להחלפת מסנן.

 

החלפת מסנן- מהו מסנן?

מסנן מים, הוא בעצם רכיב פשוט המותקן במערכת המים. המסנן מסנן את המים העוברים דרכו באופן מכאני. קיימים מסננים שונים הפועלים בצורות שונות אך מטרתן זהה והיא לשפר את איכות המים. דוגמא למסנן נוסף היא מסנן המורכב בפתח הכיור ומסנן את המים ביציאתם מהברז. הסינון יכול להתבצע בשיטות שונות, חלקן מורכבות יותר וחלקן פחות. קיימים מסננים שיש בהם חלקים כמו פחם שמטרתם לספוח ריח או טעם לא רצוי.

 

החלפת מסנן- סוגי מסננים

ציינו כי קיימים מסננים שונים הפועלים בדרכים שונות למען שיפור איכות המים. ריכזנו לכם שני סוגים מרכזיים של מסנני מים.

מסנן מים חיצוני-

מסנן מים חיצוני נחשב לאחד המסננים הנפוצים ביותר. מסנן מים חיצוני מותקן בכניסת המים הראשית לדירה. בזכות מיקומו של המסנן החיצוני, כלל המים הנכנסים לדירה עוברים סינון. מסנן מים חיצוני מהווה פתרון יעיל מאוד ופשוט שכן, הוא מסנן את כלל המים בבית. מצד שני, יש לקחת בחשבון כי מסנן כזה הוא די גדול ובנוסף די יקר.

מסנן מים תת כיורי-

לעומת מסנן מים חיצוני, מסנן מים תת כיורי, עובד באופן נקודתי יותר. אם אתם רוצים לסנן רק את המים בכיור המטבח, תוכלו להתקין מסנן מים תת כיורי שיסנן את המים בכיור זה בלבד.

 

החלפת מסנן- איך מחליפים מסנן?

לאחר שהבנו מהו מסנן ומהם סוגי המסננים השונים, נעבור לחלק המרכזי- איך מחליפים מסנן?

·        תדירות- לפני שמחליפים מסנן חשוב לדעת מה תדירות ההחלפה הרצויה לאותו מסנן. תדירות ההחלפה נקבעת על פי היקף צריכת המים העובר דרכו. כמובן שלא ניתן להעריך נתון זה באופן חד משמעי, אך יש לבצע הערכה גסה. כאשר היקף המים הוא יחסית קבוע, ניתן לקבוע זמן קבוע בו מבצעים החלפת מסנן, לדוגמא כל חצי שנה.

·        הוראות- למעשה הדרך לבצע החלפת מסנן היא לקרוא את הוראות היצרן המגיעות עם המסנן. קיימים מסנני מים שונים הפועלים בצורות שונות ולכן גם דרך החלפתן תהיה שונה. ההוראות יתייחסו קודם כל לדרך ההגעה אל המסנן, שבדרך כלל תכלול פירוק של חלקים אחרים במערכת.

·        טכנאי- שימו לב, כי בדרך כלל ניתן להחליף את מסנן המים לבד, אך במקרים בהם אינכם בטוחים או לא מוצאים את הוראות היצרן להחלפת מסנן, תוכלו להזמין טכנאי של החברה. כך תוכלו ללמוד את התהליך ובפעמים הבאות ובצע החלפת מסנן בעצמכם.

·        ווידאו התקנה- לאחר שהחלפתם את המסנן מומלץ להעביר מים למשך דקה לפחות. בזרימת המים תוכלו לוודא כי המסנן עובד כראוי. כמו כן, תוכלו להיות בטוחים כי התקנתם את המסנן החדש כהלכה וכי אין נזילות או טפטופים.

 

 

 

 

להזמנת החלפת מסנן פנו לחברת המרכז לברי מים https://bestbar.co.il/

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!