החלפת מסנן

לא צריך לשלם הרבה על רישיון קבלן! מחיר זול מובטח!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753250

מסנן מים הוא אחד האמצעים הפשוטים והיעילים לשיפור איכות המים. מסנן מים מותקן בקלות ועובד לאורך זמן רב. עם זאת, יש לבצע החלפת מסנן באופן תקופתי. במידה ולא מבצעים החלפת מסנן, אפקטיביות פעולת המסנן יורדת והוא יכול להיסתם. אז איך מבצעים החלפת מסנן? לפניכם מדריך מפורט להחלפת מסנן.

 

החלפת מסנן- מהו מסנן?

מסנן מים, הוא בעצם רכיב פשוט המותקן במערכת המים. המסנן מסנן את המים העוברים דרכו באופן מכאני. קיימים מסננים שונים הפועלים בצורות שונות אך מטרתן זהה והיא לשפר את איכות המים. דוגמא למסנן נוסף היא מסנן המורכב בפתח הכיור ומסנן את המים ביציאתם מהברז. הסינון יכול להתבצע בשיטות שונות, חלקן מורכבות יותר וחלקן פחות. קיימים מסננים שיש בהם חלקים כמו פחם שמטרתם לספוח ריח או טעם לא רצוי.

 

החלפת מסנן- סוגי מסננים

ציינו כי קיימים מסננים שונים הפועלים בדרכים שונות למען שיפור איכות המים. ריכזנו לכם שני סוגים מרכזיים של מסנני מים.

מסנן מים חיצוני-

מסנן מים חיצוני נחשב לאחד המסננים הנפוצים ביותר. מסנן מים חיצוני מותקן בכניסת המים הראשית לדירה. בזכות מיקומו של המסנן החיצוני, כלל המים הנכנסים לדירה עוברים סינון. מסנן מים חיצוני מהווה פתרון יעיל מאוד ופשוט שכן, הוא מסנן את כלל המים בבית. מצד שני, יש לקחת בחשבון כי מסנן כזה הוא די גדול ובנוסף די יקר.

מסנן מים תת כיורי-

לעומת מסנן מים חיצוני, מסנן מים תת כיורי, עובד באופן נקודתי יותר. אם אתם רוצים לסנן רק את המים בכיור המטבח, תוכלו להתקין מסנן מים תת כיורי שיסנן את המים בכיור זה בלבד.

 

החלפת מסנן- איך מחליפים מסנן?

לאחר שהבנו מהו מסנן ומהם סוגי המסננים השונים, נעבור לחלק המרכזי- איך מחליפים מסנן?

·        תדירות- לפני שמחליפים מסנן חשוב לדעת מה תדירות ההחלפה הרצויה לאותו מסנן. תדירות ההחלפה נקבעת על פי היקף צריכת המים העובר דרכו. כמובן שלא ניתן להעריך נתון זה באופן חד משמעי, אך יש לבצע הערכה גסה. כאשר היקף המים הוא יחסית קבוע, ניתן לקבוע זמן קבוע בו מבצעים החלפת מסנן, לדוגמא כל חצי שנה.

·        הוראות- למעשה הדרך לבצע החלפת מסנן היא לקרוא את הוראות היצרן המגיעות עם המסנן. קיימים מסנני מים שונים הפועלים בצורות שונות ולכן גם דרך החלפתן תהיה שונה. ההוראות יתייחסו קודם כל לדרך ההגעה אל המסנן, שבדרך כלל תכלול פירוק של חלקים אחרים במערכת.

·        טכנאי- שימו לב, כי בדרך כלל ניתן להחליף את מסנן המים לבד, אך במקרים בהם אינכם בטוחים או לא מוצאים את הוראות היצרן להחלפת מסנן, תוכלו להזמין טכנאי של החברה. כך תוכלו ללמוד את התהליך ובפעמים הבאות ובצע החלפת מסנן בעצמכם.

·        ווידאו התקנה- לאחר שהחלפתם את המסנן מומלץ להעביר מים למשך דקה לפחות. בזרימת המים תוכלו לוודא כי המסנן עובד כראוי. כמו כן, תוכלו להיות בטוחים כי התקנתם את המסנן החדש כהלכה וכי אין נזילות או טפטופים.

 

 

 

 

להזמנת החלפת מסנן פנו לחברת המרכז לברי מים https://bestbar.co.il/

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753250

תוכן עניינים

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

החזון שלנו

בשורה התחתונה, אם אתם רוצים להפוך לקבלנים רשומים, אם אתם רוצים להשלים את התהליך הכי מהר שאפשר ואם אתם רוצים להשלים אותו במחיר אטרקטיבי ומבלי לפגוע בפעילותכם העסקית השוטפת, ההמלצה הברורה והחד משמעית שלנו היא התקווה הוצאת רישיון קבלן. כמו כל ההמלצות האחרות שלנו על הטובים ביותר, גם את ההמלצה הזאת אנחנו נותנים לכם בפה מלא ובלב שלם.

-תקווה רישיון קבלן-

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

מה המחירון של הקבלן השיפוצים

קבלן השיפוצים יכול להיות עבודה קשה לניהול ללא עזרתם של עוזרי כותבי בינה מלאכותית. שיפוץ היא אחת ממשימות תיקון הבית הפופולריות ביותר, מה שאומר שיש

השכרת גנרטורים לקבלנים רשומים

  שליחה   השכרת גנרטורים הפכה לנפוצה מאוד בשנים האחרונות. אנשים רבים שוכרים גנרטורים למגוון מטרות שונות ביניהן אירועים, לינה בשטח, עבודות בניה ועוד. מהו

ייבוש חול תת רצפתי- מתי נדרש?

  שליחה ישנם מקרים בהם נגרמת רטיבות מתחת לרצפה מסיבות שונות. אחת הדרכים לטיפול ברטיבות היא ייבוש חול תת רצפתי. ייבוש חול תת רצפתי נעשה

צילום צנרת ביוב בציוד מתקדם

צילום של צנרת הביוב הוא צילום שונה מצילומי מערכות מים. עבור צילום ביוב אנו צריכים להשתמש במכשור מתקדם. בעבר היה קשה מאוד לזהות תקלות במערכת,

073-3753250