בטון מוחלק טיפים

לא צריך לשלם הרבה על רישיון קבלן! מחיר זול מובטח!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תוכן עניינים:

מכירים את זה שאתם הולכים בבית ופתאום אתם רוצים שמרצפת אחת בולטת יותר מהשניה, או שנתקע לכם לכלוך בחריצים שיכול לשגע אתכם? הפיתרון בשבילכם הוא פשוט לוותר על המרצפות המוכרות ולבחור בעיצוב מעט שונה. בטון מוחלק הוא הדבר ההפוך ממרצפות סטנדרטיות, כל החסרונות כבר לא יהיו קיימים, רק שלל של יתרונות שיגרמו לבית שלכם להראות הרבה יותר מטופח.

 

בטון מוחלק טיפים – עופו על עצמכם

אחד היתרונות הגדולים שיש לנו בבטון מוחלק או סתם הזמנת בטון מוחלק לבית הוא עצם העובדה שאתם יכולים לעשות מה שאתם רוצים ללא הגבלה. מה זה אומר? את העיצוב אתם יכולים לבחור בהתאמה אישית, או לבחור בעיצוב שיש דרך החברה המבצעת. בניגוד לעיצוב רצפות גדלים אתם הרבה פחות מצומצמים בבחירה שלכם, תוכלו לבחור בכל עיצוב שעולה לכם בראש – ממה ככה. מבעד לכך, אנו מציעים לכם לבנות אל מעצב אשר ידע להתאים את העיצוב למבנה שלכם. העיצוב של הרצפה הוא חלק בלתי נפרד מהבית. יש לכם מספר שיטות החלקת בטון אשר כל אחת יכולה להתאים לעיצוב שאתם רוצים, והמחיר אותו אתם משלמים אינו גבוהה ויכול לנוע בין 200 ש"ח למ"ר ועד 500 למ"ר. כמו כן, העבודה הרבה יותר נקיה מאשר בניית ריצוף אחר. כמובן שכאשר יש ריצוף קיים כבר העבודה יכולה להיות מעט יותר מורכבת.

 

בטון מוחלק טיפים – משטח נקי

גם אתם חולי ניקיון? אין דבר יותר מעצבן מזה שלכלוך נתקע בחריצים של המרצפות. שלא נתחיל לדבר בכלל עם פרקט שפשוט צובר אבק בצורה מוגזמת. היתרון במשטח של בטון מוחלק הוא שיש לנו יחידה אחת שלמה, הרבה יותר פשוט לנקות אותה, ואנו יכולים לבחור גם בצבע כהה שלא מושך לכלוך כמו צבעים אחרים. 

 

כפי שגם ציינו, העבודה עצמה מתבצעת באמצעות הליקופטר אשר עובד בצורה מושלמת ללא כל לכלוך שיכול להיצבר בעת הבניה. כמו כן, הקמת משטח בטון מוחלק באמצעות הליקופטר מאוד נוח לבתים בנויים כבר, ככה הסיכוי בו תפגעו במבנה שלכם נמוך מאוד.

 

בטון מוחלק טיפים רק קבלן רשום – אל תתפשרו על החברה המבצעת

הטיפ הכי חשוב עבורכם הוא לדעת לבחור את החברה אשר איתה תעברו את המסע הזה. כאשר מדובר על מבנה אשר נמצא בתהליכי בנייה אנחנו חייבים לבנות לחברה מקצועית אשר תדע להקים לנו את הרצפה בהתאם לתוכניות הבניה. כאשר מדובר על מבנה קיים שיש לנו בו כבר ריצוף עלינו לבחור בחברה שתדע לעבוד בתנאים האלה. יהיה עליכם לפנות את כל הרצפות, במקרים מסוימים ניתן לצקת את הבטון המוחלק על הרצפות עצמן, אך אלו מקרים נדירים. בחירה של חברה מקצועית תתרום לכם גם בעיצוב אליו אתם מייחלים, וגם לא יהיה לכם את החשש של רצפה שלא בנויה כראוי.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

הוצאת רישיון קבלן רשום
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות
התקשרו - 074-7695843
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!