רשם הקבלנים פנקס

לא צריך לשלם הרבה על רישיון קבלן! מחיר זול מובטח!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765899

רשם הקבלנים פנקס רשם הקבלנים פנקס

תחום הבנייה אמנם תחום משתלם מאוד, אך גם מבלבל מאוד. כאשר אנו רואים קבלן אנו לא יודעים מה עומד מאחוריו, אך בכדי להיות קבלן בעל היקף עבודה גבוה עליך לעבור כברת דרך רצינית. פנקס הקבלנים הוא מונח שכל קבלן מתחיל חייב להתחיל, הפנקס ורשם הקבלנים הם למעשה המפתח שלכם להתקדם הלאה במקצוע, להתפתח ולא להישאר תקועים באותו מקום.

 

רשם הקבלנים פנקס – מהו רשם הקבלנים?

רשם הקבלנים הינו גוף מטעם משרד הבינוי והשיכון, רשם הקבלנים אחראי על תחום הקבלנים בלבד. בעבר היה מאוד פרוץ ענף הבנייה ובשל כך נוצר הצורך ברשם הקבלנים בשנת 1969. בתור התחלה חילקו בענף הבנייה את כל התחומים לענפים ותתי ענפים, כיום ישנם 32 ענפים וענפי משנה. ישנו קוד מסוים עבור כל ענף וענף משנה בכדי לזהות אותו בפנקס הקבלנים. אם כך, רשם הקבלנים הינו אחראי על הסדר בתחום הקבלנים, אך הוא גם הגוף האחראי על הסיווגים, בחינת בקשות שונות מטעם הקבלנים, והוא בעצם הגורם המתווך והישיר עבור כל קבלן.

רשם הקבלנים פנקס – תפקידיו של רשם קבלנים

לרשם הקבלנים תפקידים רבים, אך הבולטים בהם באים לידי ביטוי בהוספה והורדה של קבלנים אל ומפנקס הקבלנים. למעשה כל ניהולו של הפנקס הוא בידי רשם הקבלנים, על פנקס הקבלנים נדבר בהמשך. כמו כן, רשם הקבלנים הוא זה שבוחן את דרישתו של הקבלן להעלאה בסיווג, הנפקת רישיון קבלן אשר תקף לשנתיים בלבד. מבעד לכל מה שציינו עכשיו, רשם הקבלנים הוא גם האחראי על אכיפת חוק הקבלנים, על רשם הקבלנים לבחון האם קבלן עומד בדרישות של משרד הבינוי והשיכון, טיפול בתלונות מצד לקוחות או מעסיקים כאלה ואחרים, הגשת חומרי חקירה לתבוע, בדיקה האם עובד קבלן ללא רישום בפנקס הקבלנים, העסקת עובדים זרים שלא כחוק ועוד…

 

רשם הקבלנים פנקס – מהו פנקס קבלנים?

מדובר על מאגר מידע אודות כל הקבלנים בעלי הרישיון, מאגר המידע אינו בשביל רשם הקבלנים בלבד אלא גם בשביל כל אדם אשר זקוק לשירות קבלני. פנקס הקבלנים הוא מאגר הקבלנים הגדול והמלא ביותר שתמצאו, והוא נמצא בצורה מקוונת באתר של משרד הבינוי והשיכון. בפנקס הקבלנים תמצאו למעלה מ-12,000 קבלנים אשר מחולקים על פי ענפי עבודה ודרגת סיווג. שימו לב, בכל אופן בו אתם משיגים שירות קבלני, עליכם לוודא כי הקבלן נמצא במאגר שרק על פי כך יוכח כי הוא נושא רישיון מוכר על ידי רשם הקבלנים.

רשם הקבלנים פנקס – מה החשיבות של פנקס קבלנים?

כל קבלן רוצה להיות רשום בפנקס הקבלנים של רשם הקבלנים, מדובר על יתרון גדול על פני קבלנים שאינם רשומים. עם זאת, יש לעמוד בתנאים מסוימים על מנת שתוכלו להגיש בקשה בכלל. עצם היות הקבלן רשום בפנקס הקבלנים מעצים את שמו בתחום אל מול לקוחות ועמיתים לעבודה. רישום בפנקס הקבלנים מעיד על הקבלן כאחד אשר עומד ברמה מקצועית גבוהה, מחזיק ברישיון, ניסיון, בעל סיווג ואמינות מצד הרשויות. 

לכן, כל קבלן רוצה להיות רשום בפנקס הקבלנים, אך מדובר על הליך בירוקרטי לא פשוט. חשוב להדגיש, פנקס הקבלנים פתוח לכל מי שרוצה לבדוק אותו, לא להירשם. זאת אומרת שכאשר אתם נמצאים בפגישה על לקוח או מעסיק, הוא יכול לגלות את כל המידע עליכם דרך פנקס הקבלנים כל עוד אתם רשומים שם, חשוב לא לראות את זה כחיסרון אלא כיתרון. מצד שני, כאשר אין הקבלן רשום בפנקס הקבלנים זה מיד מדליק נורת אזהרה אצל הלקוח או המעסיק, שכן קבלן זה מוגבל יותר מבחינת היקף עבודה, ואין ידע עליו מבחינת אמינות למעט מקרים של המלצות.

 

רשם הקבלנים פנקס – סיווג קבלני

כפי שציינו, בפנקס הקבלנים מצוין כל המידע אודות הקבלן הרשום. מבין המידע אותו תוכלו לגלות יש גם את דרגת הסיווג של הקבלן, כאשר דרגה 1 היא הנמוכה ביותר ואילו דרגה 5 הגבוהה ביותר. הדרגות למעשה מעידות על ניסיון של הקבלן, ומצידו של הקבלן הן מגבילות אותו מבחינת היקף הפרויקטים אותם יוכל לקחת מבחינת סכום. הסיבה לכך שהיקף התגמול הכספי מוגבל הוא בכדי למנוע מקבלן ללא ניסיון לקחת פרויקטים שאינם מתאימים לו. ברגע בו חלפה שנה מאז קיבל קבלן את דרגת הסיווג הנוכחית ועמד ביתר הקריטריונים, רק אז יוכל להגיש בקשה עבור העלאת דרגת סיווג. 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765899

תוכן עניינים

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

החזון שלנו

בשורה התחתונה, אם אתם רוצים להפוך לקבלנים רשומים, אם אתם רוצים להשלים את התהליך הכי מהר שאפשר ואם אתם רוצים להשלים אותו במחיר אטרקטיבי ומבלי לפגוע בפעילותכם העסקית השוטפת, ההמלצה הברורה והחד משמעית שלנו היא התקווה הוצאת רישיון קבלן. כמו כל ההמלצות האחרות שלנו על הטובים ביותר, גם את ההמלצה הזאת אנחנו נותנים לכם בפה מלא ובלב שלם.

-תקווה רישיון קבלן-

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

עלות של שרוולי פסולת לאתר בנייה

כאשר אתר בנייה עומד להתחיל, מנהל האתר מתאם עם הבעלים ומושכר שרוול פסולת. השרוול עוזר להגן על הפרויקט מכל אבק אפשרי, לכלוך או מזהמים אחרים.

שירותי אינסטלציה בכל הארץ

אינסטלטורים הם מקצוע מבוקש. הסיבה היא שהשרברבים לא רק מתקנים צנרת אלא גם נותנים פתרונות לבעיות סביבתיות ובריאות על ידי שדרוג מערכות האינסטלציה. שירותי אינסטלציה

שמאות מקרקעין: מה זה?

שמאות מקרקעין היא תהליך של הערכת שווי השוק ההוגן של נכס ומשמשת בדרך כלל לקביעת המחיר להציע עבורו. שמאים יכולים להיות מוסמכים או לא מוסמכים.

פיגום אלומיניום להשכרה

פיגומים הם בדרך כלל הצעד הראשון שמורה עושה עם תלמידיו. זה עוזר לתלמידים לבנות הבנה כיצד לכתוב ולהשתמש בדקדוק נכון, כמו גם נותן להם טיפים

074-7765899
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!