רשם הקבלנים פנקס הקבלנים

לא צריך לשלם הרבה על רישיון קבלן! מחיר זול מובטח!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765899

רשם הקבלנים פנקס הקבלנים רשם הקבלנים פנקס הקבלנים

כל קבלן אשר נכנס לתחום הבנייה שומע מונחים כמו רשם הקבלנים, פנקס הקבלנים ועוד… לשני המושגים שזה עתה ציינו יש חשיבות רבה בכל הנוגע להמשך הדרך שלכם בתחום הקבלנות, כמו כן אל כמות העבודות אותן תקבלו כתוצאה מרישום בפנקס הקבלנים. לפניכם כל מה שאתם צריכים לדעת על רשם הקבלנים ופנקס הקבלנים, איך זה נוגע לכם ואל הלקוחות שלכם.

 

רשם הקבלנים פנקס הקבלנים – קבלן רשום

כל קבלן רשום יהיה רשום בפנקס הקבלנים הנמצא אצל רשם הקבלנים אשר עובד ישירות תחת משרד הבינוי והשיכון. האם אפשר למצוא עבודה ללא רישום בפנקס הקבלנים? התשובה היא חד משמעית כן. האם זה כדאי? התשובה היא חד משמעית לא. על פי חוק שנוסד משנת 1969 חייב כל קבלן להחזיק ברישיון המתאים לסוג עבודתו. אדם שעובד ללא רישיון עובד באופן לא חוקי ולכן גם אינו מבוטח, כמו כן הפרויקט אינו מבוטח. 

על מנת שיוכל להיות אדם קבלן רשום עליו לעמוד בקריטריונים מסוימים, בין היתר הכשרה של קורס ייעודי, ניסיון בתחום בו פועל. לכל קבלן יש סיווג ודרגת סיווג, משמע קבלן כבישים אינו יכול לקחת פרויקט הקשור לקבלן עפר אלא אם כן יש ברשותו את הסיווג המתאים. כל קבלן רשום נמצא בפנקס הקבלנים, שם מצוין גם תחום ההתמחות שלו, סיווג ודרגת סיווג. בחירה בקבלן שאינו מורשה לפרויקט שלכם הינה בחירה שיכולה להוביל אתכם להוצאות רבות בעתיד, הן בשל התיקונים עקב רשלנות בעבודה, הן מבחינת היתרים שלא תוכלו לקבל אלא אם כן תעבדו מול קבלן מורשה.

 

מהן הגבלות סיווג?

כפי שציינו, ברגע בו אתם רשומים אצל רשם הקבלנים הינכם מופיעים בפנקס הקבלנים שם כל לקוח וכל יזם יכול לראות את דרגת הסיווג שלכם. ישנן 5 דרגות סיווג כאשר כל דרגה מגבילה את הקבלן בהיקף ההכנסה אותו הוא יכול לקבל מכל פרויקט, זאת בכדי למנוע מקבלן לקחת פרויקטים שנחשבים למורכבים יותר כאשר אינו עבר את הוותק המתאים. כמו כן, הסיווג מראה גם על רוחב בתחומי ההתמחות שכן ענף הבנויה בנוי מתתי ענפים שונים ומגוונים.

יתרון גדול מול המתחרים

הרישום בפנקס הקבלנים יכול להישמע לעיתים כמו נטל מסוים, אך מדובר על טייטל מכובד אשר יכול להעניק לכם עוד מספר רחב של לקוחות. אחד היתרונות שיש לקבלן רשום הוא ההבדל והייחוד מקבלנים אחרים אשר אינם נחשבים לבעלי רישיון, בדרך זו יותר לקוחות יעדיפו לפנות אליכם מאשר לאדם ללא רישיון. עצם זה שיש לכם רישיון לא אומר שפשוט עברתם הכשרה וזהו, אלא מדובר על אדם מוסמך ומוכר על ידי רשם הקבלנים, בדרך זו האמינות בכם גוברת והסבירות בה תקבלו העדפה על פני קבלן שאינו רשום גבוהה יותר. היתרון השני בא לידי ביטוי בהיקף העבודה של כל קבלן. החוק אינו מחייב כל קבלן להיות מורשה, אלא תחת הכנסה מסוימת. משמע, אם תרצו לקבל רק פרויקטים קטנים, לא תהיו חייבים להיות רשומים. עם זאת, כאשר אדם רוצה להתרחב ולקבל פרויקטים בסכומים גדולים יותר, חייב הוא להחזיק ברישיון מתאים. המסקנה היא, כל עוד אין לכם רישיון לא תוכלו להרחיב את היקף העבודה של העסק שלכם.

 

רשם הקבלנים פנקס הקבלנים – איך עושים את זה?

על מנת שתוכלו לקבל את הרישיון המיוחל עליכם לעבור הכשרה ולהיות בעלי ותק מסוים. אם כבר יש לכם את שנות הניסיון הדרושות, תוכלו לקבל את הרישיון מיד לאחר ההכשרה אותו תעברו במוסד מוכר על ידי משרד העבודה והרווחה. לאחר מכן המידע יועבר לרשם הקבלנים, ומתפקידו לרשום את בפנקס הקבלנים. כך למעשה יהיה ניתן למצוא בקלות את השירותים שלכם תחת הסיווג בו אתם מוגדרים (קבלן שיפוצים, קבלן חשמל וכן הלאה…). זכרו, ככל שהסיווג שלכם גבוה יותר כך היקף הפרויקטים שתוכלו לקחת על עצמכם גדול יותר. מדי שנה ניתן לראות את מגבלת הסכום שכל סיווג יכול לקבל, ישנם סיווגים המקנים לכם לקחת פרויקט עד מיליון ש"ח, ומצד שני ישנם סיווגים המאפשרים לכם לקחת פרויקטים העולים על 40 מיליון ש"ח.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765899

תוכן עניינים

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

החזון שלנו

בשורה התחתונה, אם אתם רוצים להפוך לקבלנים רשומים, אם אתם רוצים להשלים את התהליך הכי מהר שאפשר ואם אתם רוצים להשלים אותו במחיר אטרקטיבי ומבלי לפגוע בפעילותכם העסקית השוטפת, ההמלצה הברורה והחד משמעית שלנו היא התקווה הוצאת רישיון קבלן. כמו כל ההמלצות האחרות שלנו על הטובים ביותר, גם את ההמלצה הזאת אנחנו נותנים לכם בפה מלא ובלב שלם.

-תקווה רישיון קבלן-

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

היתר להעסקת עובדים פלשתינאים

היתר להעסקת עובדים פלשתינאים

רוצים להעסיק עובדים פלשתינאים? לשם כך תצטרכו היתר מתאים. על ידי היתר להעסקת עובדים פלשתינאים, הפלשתינאים יוכלו להיכנס לשטח ישראל לצורך ביצוע העבודה. מהו היתר

רשם הקבלנים רישיון קבלן

רשם הקבלנים רישיון קבלן

רשם הקבלנים הוא אחד מבעלי הסמכות באיגוד הקבלנים והוא למעשה אחראי על רישום קבלנים ועל המעקב אחריהם. רשם הקבלנים למעשה מעניק רישיון קבלן והוא יכול

איך מוציאים אישור עבודה לפלסטינים

איך מוציאים אישור עבודה לפלסטינים?

כאשר רוצים להעסיק פלסטינים בענף הבנייה יש צורך להוציא אישור עבודה לפלסטינים. אישור העבודה מעניק לפלסטינים את האישור להיכנס לישראל ולבצע את העבודות השונות. אך

העסקת עובדים פלסטינים בבניין

העסקת עובדים פלסטינים בבניין

מעוניינים בהעסקת עובדים פלסטינים בבניין? המאמר הבא הוא בשבילכם. העסקת עובדים פלסטינים בבניין היא אפשרית ואף נפוצה במיוחד בענף הבנייה. עם זאת יש לקחת בחשבון

074-7765899
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!