רישיון קבלן שיפוצים

לא צריך לשלם הרבה על רישיון קבלן! מחיר זול מובטח!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765899

רישיון קבלן שיפוצים רישיון קבלן שיפוצים

רישיון קבלן שיפוצים הינו רישיון נחשק בענף הבנייה, מדובר על רישיון אשר מעניק עבודה רבה בשל הביקוש הרב לשיפוצים. הביקוש לשיפוצים התרחב בצורה משמעותית בשנים האחרונות עקב עליית מחירי הדיור, אנשים מעדיפים לשפץ את הבית, מאלף ועד תו מאשר לרכוש נכס חדש.

 

רישיון קבלן שיפוצים – האם זה הכרחי?

ענף הבנייה מתחלקת לנושאים שונים, כאשר ענף השיפוצים מתמחה בתחומי האינסטלציה, טיח, יציקות בטון, גבס ועוד… ענף זה נחשב לפופולרי בקרב רוב האפשרויות העומדות לרשותכם מכיוון שקבלן שיפוצים הוא בעל ביקוש גבוה. עם זאת, מדוע יש צורך ברישיון על מנת לבצע עבודות שונות? נדגיש ונאמר כי אין למעשה חובה ממשית להחזיק ברישיון, ומצד שני כל עוד לא תחזיקו ברישיון תהיו מוגבלים מבחינת פרויקטים אותם תוכלו לקחת על עצמכם.
רישיון קבלן שיפוצים נועד בכדי להרחיב את מנעד העבודה שלכם ואף לאפשר לכם לקבל פרויקטים ממשלתיים. כאשר קיבלתם רישיון קבלן שיפוצים תהיו רשומים בפנקס הקבלנים אצל רשם הקבלנים, בדרך זו כל לקוח או מעסיק שצריך את העבודה שלכם יוכל למצוא אתכם שם, לגלות מהו תחום ההתמחות שלכם ודרגת הסיווג. רוב הפרויקטים הרציניים מגיעים דווקא דרך פנקס הקבלנים בכדי להבטיח את התמחות ואמינות איש המקצוע. מוטב לציין, קבלן שאינו רשום לא יכול לקחת על עצמו פרויקטים גדולים כמו בניית חדר או כל פרויקט המצריך היתר בניה.

רישיון קבלן שיפוצים – קורס מקצועי

ישנו קורס קבלן שיפוצים אשר יסייע לכם להגיע אל רמת המקצועיות אליה אתם נדרשים בשטח. קורס זה נוגע בכל התחומים אותם אתם חייבים להכיר, כך תיכנסו לעולם השיפוצים עם רזומה כלשהו. מלבד לכך, גם קבלנים אשר גם בעלי ניסיון אך ללא רישיון צריכים להגיע לקורס הזה על מנת לקבל את הרישיון המיוחל. הקורס נפרש על גבי 9 חודשים לרוב, תלוי במסלול בו בחרתם. את הקורס יעבירו לכם אנשי מקצוע מהתחום עתירי ניסיון, פלוס ענק עבור המשך העבודה שלכם בחוץ. בסוף הקורס תהיו זכאים לקבל תעודת הכשרה כל עוד עמדתם בכל הדרישות של הקורס.

עוד נקודה אותה אתם חייבים לקחת בחשבון היא בחירת המוסד בו תלמדו. רישיון קבלן שיפוצים יוכר רק אם המוסד בו למדתם מוכר על ידי משרד הרווחה. למעשה, כאשר אתם פונים אל רשם הקבלנים על מנת לקבל את הרישיון עליכם להציג שני דברים, האחד הוא הכשרה והשני הוא ניסיון מוכח, כמו כן גם עבר נקי, טפסים ייעודיים וכן הלאה… לכן, כאשר אתם בוחרים את הקורס בו תלמדו, בראש ובראשונה עליכם לוודא כי הקורס מוכר על ידי משרד הרווחה ורשם הקבלנים.

 

רישיון קבלן שיפוצים 131

בעבר ענף הבנייה היה עומד כשלעצמו, ללא תתי ענפים וסיווגים שונים. הדבר הוביל לבלבול נורא בקרב הלקוחות ולהרבה עבודות רשלניות. כל קבלן לקח על עצמו פרויקט כזה או אחר ללא שום קשר לניסיונו ולתחום ההתמחות שלו. בשל כך כבר החל משנת 1969 החלו הרשויות לאכוף את ענף הבנייה ולעצב אותו מחדש לפי תחומי התמחות. תחומי ההתמחות מחולקים לענפים שונים ולתתי ענפים המכונים באמצעות מספור. לדוגמא, ענף השיפוצים בעולם הבנייה יהיה

מכונה בפנקס הקבלנים: רישיון קבלן שיפוצים 131.

רישום זה מעיד על עצם היותכם בעלי רישיון קבלן שיפוצים המוכר על ידי רשם הקבלנים. מלבד לכך, עדיין קיימים סיווגים, דרגה 5 שהיא הגבוהה ביותר ודרגה 1 שהיא הנמוכה ביותר. עליית הדרגות מאפשרת לכם להרחיב את תחום ההתמחות שלכם ולקחת פרויקטים גדולים יותר מבחינת היקף עבודה ותשלום. יש להדגיש כי כל עניין הרשומים ועבודה על פי סיווגים נאכף על ידי משרד הבינוי והשיכון ורשם הקבלנים. 

יתרונות באחזקת רישיון

כפי שציינו, ברגע בו אתם רשומים בפנקס הקבלנים כבר יש לכם יתרון על פני המתחרים. עם זאת, רישום בפנקס הקבלנים גם מכניס אתכם לטייטל יותר מקצועי ואמין. כאשר פונה לקוח אל קבלן ללא רישיון ומגלה זאת, הדבר הראשון שעולה בראש של הלקוח הוא "למה הוא לא קיבל רישיון?", שכן מי שאינו מחזיק ברישיון יכול להיות אחד שקיבל דחייה לרישיון עקב רשלנות, הונאה וכן הלאה… לכן, אחזקת רישיון קבלן הינה הכרחית עבור כל קבלן שרוצה להתפתח.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765899

תוכן עניינים

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

החזון שלנו

בשורה התחתונה, אם אתם רוצים להפוך לקבלנים רשומים, אם אתם רוצים להשלים את התהליך הכי מהר שאפשר ואם אתם רוצים להשלים אותו במחיר אטרקטיבי ומבלי לפגוע בפעילותכם העסקית השוטפת, ההמלצה הברורה והחד משמעית שלנו היא התקווה הוצאת רישיון קבלן. כמו כל ההמלצות האחרות שלנו על הטובים ביותר, גם את ההמלצה הזאת אנחנו נותנים לכם בפה מלא ובלב שלם.

-תקווה רישיון קבלן-

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

העסקת עובדים פלסטינים בבניין

העסקת עובדים פלסטינים בבניין

מעוניינים בהעסקת עובדים פלסטינים בבניין? המאמר הבא הוא בשבילכם. העסקת עובדים פלסטינים בבניין היא אפשרית ואף נפוצה במיוחד בענף הבנייה. עם זאת יש לקחת בחשבון

העסקת עובדים פלסטינים

העסקת עובדים פלסטינים

העסקת עובדים פלסטינים בענף הבנייה היא דבר נפוץ מאוד. עם זאת, יש לקחת בחשבון שלשם כך יש להוציא אישורי עבודה מתאימים. ללא אישור עבודה העסקת

קורס שיפוצים

כל מה שחשוב לדעת על קבלן שיפוצים רשום

קבלן שיפוצים הינו קבלן אשר מתמחה בעבודות שיפוצים, בנייה, שדרוגים, והוספה של מבנה חדש. הוא אחראי על מגוון רב של עבודות בנייה ושיפוצים, ביניהם –

איתור ומיפוי תשתיות

תשתית היא עמוד השדרה של כל עסק. הוא כולל נכסים פיזיים ודיגיטליים כאחד. חברות חייבות לשמור על התשתית שלהן כדי לעמוד בקצב העסקים ולהישאר בעסקים.

074-7765899
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!