רישום קבלן שיפוצים 131

רישום קבלן שיפוצים 131 רישום קבלן שיפוצים 131

רישום קבלן שיפוצים… מי צריך את זה בכלל? רבים מהקבלנים היום עובדים ללא רישיון, ולעיתים גם באופן לא חוקי. החוק לא מחייב אתכם תמיד להחזיק ברישיון ייעודי, אך במקרים בו נדרש היתר בניה או כאשר מדובר על עבודה בהיקף רחב, על הקבלן להחזיק ברישיון מתאים לפרויקט הספציפי. קבלן שיפוצים הינו מקצוע נפוץ ומוכר היום, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על רישום קבלן שיפוצים 131.

 

רישום קבלן שיפוצים 131 – מה זה?

ענף הבנייה מתחלק לקבלנים רשומים וקבלנים שאינם רשומים. לא תמיד יהיה חייב בעל מקצוע לעבוד עם רישיון, אלא אם כן ירצה לקחת על עצמו פרויקטים אשר מחייבים אותו לעבוד עם רישיון מתאים. ישנם ענפים שונים בתחום הבנייה ותחת כל ענף יש גם תתי ענפים. רישום קבלן שיפוצים 131 הוא למעשה הרישום שלכם ברשם הקבלנים אשר מעיד עליכם כעל בעלי רישיון לעבודה בתחום הזה, כך גם תוכלו לקחת פרויקטים כאלו ואחרים. עצם זה שאתם רשומים בפנקס הקבלנים מעיד שאתם נמצאים תחת ההכרה של משרד הבינוי והשיכון, סיבה זו תגרום להיצע לקוחות רחב יותר לבקש את שירותכם.

הסיבה לכך שיש צורך ברישום קבלנים על פי תחום ההתמחות שלהם נובעת מטעויות עבר. בעבר היה קבלן עובד בכל תחום בו בחר, בין אם יש לו ניסיון ובין אם לא, מה שגרם לשוק הבנייה להפוך לפרוץ מאוד. עקב כך קם חוק בשנת 1969 אשר הגביל את הקבלן בהתאם לתנאי משרד הבינוי והשיכון ורשם הקבלנים. יש להדגיש כי קבלני שיפוצים מאוד פופולריים היום, אך קבלן שיפוצים בעל רישיון מוכר על ידי הרשויות פחות פופולרי, זהו קלף שיכול לסייע לכם לקבל עבודות נוספות וכמו כן כך תבנו אמון ביניכם ובין הלקוחות.

רישום קבלן שיפוצים 131 – ההבדל בין קבלן רשום ולא רשום

קבלן רשום הינו קבלן אשר מוכר על ידי הרשויות, והרשויות העניקו לו את הרישיון לאחר שהציג מסמכים רלוונטיים, הראה הוכחה של ניסיון ועבר את ההכשרה המתאימה. מצד שני, קבלן שאינו רשום לא בהכרח עבר את אותו תהליך. קבלנים שאינם רשומים מאופיינים כ"חאפרים", אך עם זאת, תמיד יש יוצא מן הכלל. כמו כן, קבלן רשום יכול להעניק לכם מגוון רחב יותר של עבודות אשר יהיו מוכרות על ידי הרשויות. קבלן שאינו בעל רישיון לא יוכל להעניק לכם עבודה אשר מצריכה היתר בניה, אלמלא מדובר על בנייה לא חוקית לכאורה. במשפט, קבלן שאינו רשום הינו בעל סבירות גבוהה יותר לתוצאות רשלניות בעבודה. 

 

רישום קבלן שיפוצים 131 – מוסד מוכר

על מנת שתוכלו לקבל את הרישיון שלכם ולהפוך לקבלן מורשה עליכם לעבור את ההכשרה הייחודית לענף בו אתם רוצים לעסוק. בשל כך עליכם לפנות למוסד אשר מוכר על ידי משרד הרווחה ועובד בתיאום עם משרד הבינוי והשיכון בכדי להבטיח שההכשרה אותה אתם עוברים מוכרת ונחשבת להכשרה לצורך רישום קבלן שיפוצים 131. יש להדגיש כי נדרש ניסיון בסופו של דבר על מנת שתוכלו לקבל את הרישיון המיוחל, אך גם ההכשרה היא חלק בלתי נפרד מהתהליך לקבלת רישום קבלן שיפוצים.

רישום קבלן שיפוצים 131 – מה יוצא לי מקורס שיפוצים?

בוגרי הקורס מקבלים בתום הקורס תעודה אשר מצהירה על כך שהם עברו את ההכשרה המתאימה לקבלן שיפוצים, כמו כן ניתן להתברג במקומות עבודה, לעיתים אף תוך כדי הקורס. התלמידים צוברים ניסיון מעשי ועיוני כאחד, לומדים על תקלות נפוצות, עוברים מבחנים אשר מחשלים אותם ולמעשה בסופו של דבר יקבלו היתר לעבוד באופן חוקי ומוכר על ידי הרשויות. קבלן מורשה זכאי להיכנס למכרזים של משרדי הממשלה, גופים ציבוריים, חברות פרטיות וכך להגדיל את טווח העבודה שלו, זאת בניגוד לקבלן לא רשום.

 

לקוחות יקרים – שימו לב!

החוק אינו מחייב אתכם בכל פעם לפנות לקבלן רשום, אלא אם כן תנאי העבודה מחייבים אתכם לבחור בקבלן רשום. המקרים בהם אתם צריכים לעבוד מול קבלן רשום הם במקרים כמו: תוספות בנייה של חדר, בנייה התחלתית, עבודות בהיקף רחב, ולמעשה כל עבודה אשר מצריכה היתר בניה או סך העלויות עולה על 40,000 ש"ח (משתנה משנה לשנה). בסופו של דבר זאת גם האחריות שלכם לוודא מול מי אתם עומדים.

תוכן עניינים

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

פרגולות אלומיניום- 5 טיפים לבחירה

  שליחה אם אתם מעוניינים להתקין פרגולה בגינה שלכם או במרפסת שלכם, חשוב מאוד שתבחרו בפרגולה עמידה ואיכותית אשר תחזיק מעמד בצורה הטובה ביותר לאורך

מה חשוב לבדוק בבדק בית

  שליחה אם רכשתם דירה חדשה, חשוב מאוד שתדעו שקריטי לבצע לה בדק בית. טרם אתם בוחרים חברה שתבצע בדק בית בדירה החדשה שרכשתם, כדאי

רישום ברשם הקבלנים

רישום ברשם הקבלנים

רישום ברשם הקבלנים אם אתם מכירים מעט את ענף הבנייה בוודאי שמעתם על רשם הקבלנים או מושג כמו פנקס הקבלנים, אם אתם מכירים מעט יותר

קורס שיפוצים

קורס שיפוצים

קורס שיפוצים תמיד אהבתם לעבוד עם הידיים? חושבים שאתם יכולים לתפקד בתפקידים ניהוליים? קורס שיפוצים הינו קורס אשר מכשיר קבלנים לצעירים בצעדים הראשונים שלהם בענף

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו