קורס קבלן שיפוצים

קורס קבלן שיפוצים קורס קבלן שיפוצים

קורס קבלן שיפוצים הינה הפסיעה הראשונה שלכם בתחום הבנייה, הכשרה זו נועדה בכדי להעניק לכם אומדן מסוים אל מול מה אתם עומדים לעמוד. תחום השיפוצים הינו תחום רחב, מדובר על מקצוע מבוקש מכיוון שרבים מהאנשים בוחרים לשפץ את הדירה שלכם בכדי ליצור חידוש עקב יוקר מחירי הדיור כיום.

 

קורס קבלן שיפוצים – האם זה באמת נחוץ?

בראש ובראשונה קורס קבלן שיפוצים נועד בכדי להעניק לכל בעל מקצוע את כל המידע הנדרש בתחום השיפוצים. להיכנס לעולם השיפוצים ללא כל ידע מעבר, הינו סיכון לא רק עבור השם הטוב שלכם, אלא גם עבור הדיירים אצלם ביצעתם עבודות שיפוצים. מבעד לכך, על מנת שתוכלו להיות רשומים בתור קבלן רשום עליכם לעמוד בקריטריונים של משרד הבינוי והשיכון, חלק מהקריטריונים דורשים מכם לעבור הכשרה על ידי מוסד מוכר. גם אם יש לכם ידע על בסיס ניסיון עבר אך לא עברתם הכשרה, בבוא היום לא תוכלו לקבל את הרישיון המיוחל. כמו כן, ללא רישיון קבלן אתם מצמצמים את היקף העבודות אותם תוכלו לקחת. לכל הכשרה נוספת שתרצו להוסיף לרזומה שלכם עליכם יהיה לעבור את ההכשרה המתאימה, בדיוק כמו כל תחום עבודה אחר.

קצת על קורס קבלן שיפוצים

כמו בכל תחום אחר גם כאן יש תנאי קבלה שונים וסדר עבודה מסוים. הכניסה לקורס מותנית בראיון אישי ועשר שנות לימוד. מדובר בקורס הנמשך כ-9 חודשים, כמובן יש מסלולים שונים ארוכים וקצרים יותר. הקורס נוגע בכל התחומים העיקריים של עולם השיפוצים, השיעורים מועברים על ידי בעלי מקצוע עתירי ניסיון, כאלו שחוו את השוק מבפנים שנים רבות. מדובר על הכשרה שנעשית באופן עיוני ומעשי כאחד, תלמדו בקורס את כל הנוגע לגבס, אינסטלציה, טיח, יציקות בטון ועוד… על מנת שתוכלו להיות זכאים לתעודה בסוף ההכשרה עליכם להיות נוכחים לפחות 80% ממשך הקורס, הכנסת עבודת סיכום וממוצע מבחנים שלא יורד מ-60.

 

קורס קבלן שיפוצים – איפה לומדים את זה?

אם המטרה שלכם בסופו של דבר הוא להיות מוכרים על ידי משרד הבינוי והשיכון ורשם הקבלנים, עליכם להגיע למקום אשר עובד בהתאמה מול גורמים אלו. הסמכה במקום שלא מוכר על ידי משרד הבינוי והשיכון ימנע מכם להשיג את המטרה העילאית שלכם – רישיון קבלן. כמו כן, חשוב לציין שהקורס מוכר גם על ידי משרד העבודה והרווחה, זאת בכדי לעודד עבודה. ישנם מספר מוסדות מובילים לצורך לימודים מסוג זה, עליכם לעשות את סקר השוק המתאים בכדי לקבל את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם. שיקולים כמו מימון חלקי מצד גורם חיצוני, הכרה על ידי הרשויות, מיקום בארץ ועוד… הגיעו למקום אשר מציע לכם יחס אישי, וייעוץ מקצועי עוד לפני ההרשמה לקורס.

 יש להדגיש, גם לאחר הקורס לא תקבלו עדיין את הרישיון המיוחד ולמעשה להיות קבלן רשום. על מנת שתוכלו לקבל את הטייטל הנחשק עליכם להיות גם בעלי הכשרה דרך מוסד לימודים מוכר, ומצד שני עליכם להציג וותק של מספר שנים מהמינימום המוגדר בחוק. אם כבר יש לכם את הניסיון, תוכלו מיד לאחר ההכשרה לקבל את הרישיון אליו כל כך חיכיתם. 

גם לאחר שקיבלתם את הרישיון אליו חיכיתם כל כך, זה לא אומר שסיימתם את דרככם בתור קבלנים, אלא רק התחלתם. כל קבלן רשום הינו בעל סיווג מסוים בענף בו הוא עובד, סיווגים אלו מטרתם להגביל את העבודה שלכם רק לתחומים בהם אתם רשאים לעסוק. משמע, כאשר אתם יוצאים לראשונה אתם תהיו כנראה בעלי סיווג 1 בענף בו בחרתם להתמקצע, כאשר סיווג 5 הינו הסיווג הרחב ביותר המעניק לכם אפשרויות עבודה רחבות ביותר.

שימו לב, כל קבלן רשום נמצא בפנקס הקבלנים שם כל מעסיק או לקוח יכול לראות מהו תחום ההתמקצעות שלכם, הוותק שלכם ודרגת סיווג. עבודה שלא מן השורה יכולה לפגוע בשמכם הטוב, וכמו כן גם בלקוח בסופו של דבר. רק עבודה של קבלן רשום יכולה לקבל היתר בנייה, עבודה שלא מן השורה הדורשת היתר בנייה יכולה לפגוע בלקוח שכן הוא צריך להנפיק היתר עבודה בדיעבד שלא דרככם, ככה שבשמכם הטוב כבר פגעתם. סבלנות היא שם המשחק בענף הבנייה, והיא משתלמת.

תוכן עניינים

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

פרגולות אלומיניום- 5 טיפים לבחירה

  שליחה אם אתם מעוניינים להתקין פרגולה בגינה שלכם או במרפסת שלכם, חשוב מאוד שתבחרו בפרגולה עמידה ואיכותית אשר תחזיק מעמד בצורה הטובה ביותר לאורך

מה חשוב לבדוק בבדק בית

  שליחה אם רכשתם דירה חדשה, חשוב מאוד שתדעו שקריטי לבצע לה בדק בית. טרם אתם בוחרים חברה שתבצע בדק בית בדירה החדשה שרכשתם, כדאי

רישום ברשם הקבלנים

רישום ברשם הקבלנים

רישום ברשם הקבלנים אם אתם מכירים מעט את ענף הבנייה בוודאי שמעתם על רשם הקבלנים או מושג כמו פנקס הקבלנים, אם אתם מכירים מעט יותר

קורס שיפוצים

קורס שיפוצים

קורס שיפוצים תמיד אהבתם לעבוד עם הידיים? חושבים שאתם יכולים לתפקד בתפקידים ניהוליים? קורס שיפוצים הינו קורס אשר מכשיר קבלנים לצעירים בצעדים הראשונים שלהם בענף

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו