קורס קבלן רשום

התחלתם תהליך של רישום קבלן וגיליתם שאתם לא עומדים בקריטריונים ועליכם להשלים את ההסמכה המקצועית שלכם כדי להיות זכאים לרישיון? תוכלו לעשות את זה במסגרת קורס קבלן רשום, אלא שלא מדובר בקורס אחד אלא במרחב שלם של קורסים מקצועיים בתחומים השונים המרכיבים את ענף הבניין כולו. מה זה בדיוק אומר? מהו הקורס שאותו אתם צריכים להשלים על מנת להיות זכאים לקבלת רישיון קבלן? היכן אפשר ללמוד את הקורס הנדרש לכם? האם לאחר השלמת הקורס יוענק לכם רישיון קבלן רשום? על שאלות אלו ועוד עונים לכם בשורות הבאות, המומחים של חברת התקווה, המספקת סל שלם של שירותים מקצועיים לקבלנים ובכלל זה גם שירות רישום קבלנים וייעוץ לפני רישום.

למה נדרש בכלל קורס קבלן רשום?

ובכן, בכדי לקבלן רישיון קבלן ולהפוך לקבלנים רשומים, עליכם להראות שאתם עומדים בשני קריטריונים מרכזיים והם: הסמכה מקצועית ורשמית ממוסד לימודים מוכר בתחום העיסוק שלכם בענף הבניין ומספר שנות ניסיון מינימלי כמוגדר בתקנות. גם אם אתם קבלנים מעולים, שעושים עבודה נהדרת ונהנים ממוניטין רב בשוק, אם אין לכם את ההסמכה המקצועית והרשמית הנדרשת, לא תוכלו לקבלן רישיון קבלן. במקרים אלה, עליכם להשלים את ההשכלה הנדרשת על מנת שתוכלו להמשיך בתהליך הרישוי והרישום ולשם כך נדרש קורס קבלן רשום. העניין הוא שאין דבר כזה קורס קבלן רשום. קבלן רשום הוא לא מקצוע, אלא מעמד חוקי. כדי להיות קבלנים רשומים, עליכם להיות בעלי השכלה רשמית בתחום הספציפי בו אתם עוסקים ובתחום הזה יהיה עליכם לעבור קורס מוכר בכדי לקבל הסמכה מקצועית רשמית. כך למשל, אם אתם אינסטלטורים ורוצים להפוך לקבלני אינסטלציה רשומים, יהיה עליכם לעבור קורס בתחום האינסטלציה. אם אתם רוצים להיות קבלני בניין יהיה עליכם לעבור קורס מנהלי עבודה או להשלים תואר הנדסת בניין או אדריכלות.

היכן ניתן ללמוד את הקורס?

בכדי להבטיח שההסמכה הרשמית אותה תקבלו, אכן תעמוד לכם לטובת רישומכם כקבלנים רשומים, עליכם לוודא שאתם לומדים את הקורס במוסד לימודים מוכר ובמסגרת תכנית לימודים מוכרת על ידי משרד העבודה והרווחה. הצורך בהכרה זו נועד למנוע מצבים בהם אנשים משתלבים בתוכניות פיקטיביות שנועדו רק להעניק להם את ההסמכה המקצועית, מבלי שהם באמת למדו את מה שהם צריכים ללמוד. תכניות לימוד מוכרות כוללות את כל המרכיבים הנדרשים לאיש מקצוע על מנת להפוך לקבלן ולכן חשוב לוודא שאתם עוברים קורס קבלן רשום במסגרת המתאימה והמוכרת בלבד. ישנם בישראל כמה וכמה מוסדות לימוד בהם תוכלו להשלים את הלימודים האלה ולא אמורה להיות לכם בעיה במציאת מוסד לימוד כזה באזור המגורים שלכם.

האם לאחר השלמת הקורס תוכלו לקבל רישיון קבלן?

כאמור, פרט להסמכה מקצועית רשמית, בכדי לקבלן רישיון קבלן ולהפוך לקבלנים רשומיםמהם קורסים לקבלן רשום יהיה עליכם גם להציג מספר שנות ניסיון גבוה יותר מהמינימום המוגדר בחוק. אם יש בידיכם את הניסיון הזה, אז כן… לאחר השלמת קורס קבלן רשום תוכלו להגיש בקשה לרישיון קבלן וגם לקבל אותו. אם אין בידיכם את הניסיון הזה, יהיה עליכם להמשיך ולעסוק בתחום עד שתרכשו את הניסיון הנדרש לפני שתוכלו לקבל רישיון. אם אתם רוצים לעבור את התהליך הזה כמה שיותר קל ומהר ואם אתם רוצים לקבל ייעוץ ראשוני כדי לדעת מהן ההשלמות שיהיה עליכם לבצע עוד לפני שאתם מגישים את הבקשה לרישיון, חברת התקווה מציעה לכם סל שלם של שירותים מקצועיים ובהם גם ייעוץ לפני הגשת בקשה וכמובן ניהול הבקשה לרישיון קבלן מא' ועד ת'.

תוכן עניינים

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

רישום ברשם הקבלנים

רישום ברשם הקבלנים

רישום ברשם הקבלנים אם אתם מכירים מעט את ענף הבנייה בוודאי שמעתם על רשם הקבלנים או מושג כמו פנקס הקבלנים, אם אתם מכירים מעט יותר

קורס שיפוצים

קורס שיפוצים

קורס שיפוצים תמיד אהבתם לעבוד עם הידיים? חושבים שאתם יכולים לתפקד בתפקידים ניהוליים? קורס שיפוצים הינו קורס אשר מכשיר קבלנים לצעירים בצעדים הראשונים שלהם בענף

קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות

קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות

קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות נתחיל בכך שנדגיש כי יש הבדל בין תעודת קבלן מוכר ובין רישיון קבלן רשום. עם זאת, כאשר אתם מחזיקים ברישיון קבלן

 מבחני קבלן רשום 131

 מבחני קבלן רשום 131

מבחני קבלן רשום 131 כיום ענף הבנייה נחשב למבוקש מאוד, אך לפני שאתם פוסעים את הצעדים הראשונים שלכם בתחום עליכם לדעת במה אתם רוצים לעסוק.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו