קבלן רשום

לא צריך לשלם הרבה על רישיון קבלן! מחיר זול מובטח!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765899

כחברה קבלנית, לבטח יש לכם לא מעט נכסים ובהם כלי עבודה, מכונות, משרדים, ידע מקצועי ואפילו מוניטין. יחד עם זאת, אחד הנכסים החשובים ביותר היום לכל קבלן הוא המעמד של קבלן רשום. מדוע כל כך חשוב להוציא רישיון קבלן ולהפוך לקבלנים רשומים בפנקס הקבלנים? האם להתנהלות ללא רישיון ולא רישום יכולות להיות השלכות חוקיות או כלכליות עליכם או על פעילותכם? מה נדרש מכם בכדי להפוך לקבלנים רשומים והאם מדובר בתהליך פרוצדורלי בלבד, או שעליכם גם לעמוד בקריטריונים מסוימים? את התשובות לכל השאלות הללו נותנים לכם ממש כאן בשורות הבאות, המומחים של חברת התקווה המספקת את כל סוגי השירותים העסקיים והמקצועיים לקבלני בניין וקבלנים בלבד.

מדוע כל כך חשוב להוציא רישיון קבלן?

ובכן, על פי החוק במדינת ישראל, כל אדם המספק שירותים קבלניים, חייב להחזיק רישיון קבלן לצורך הסדרת פעילותו. קבלן שמבצע עבודות קבלניות ואינו קבלן רשום, מתעורר למעשה בכל יום מחדש אל יום עבודה לא חוקי וכפי שנראה בהמשך, יכולות להיות לכך גם השלכות דרמטיות. עמידה בהוראות החוק היא סיבה מספיק טובה להוציא רישיון קבלן, אבל אם זה לא מספיק, כדאי לדעת שהשוק שעומד מול קבלן שאינו רשום הוא קטן לאין שיעור מזה העומד מול קבלן רשום. במה הדברים אמורים? ובכן, יותר ויותר אזרחים מבינים את החשיבות של רישיון הקבלן ולכן בוחרים לעבוד אך ורק עם קבלנים רשומים, גם במקרים בהם פערי המחירים בין ההצעות השונות שהם מקבלים, הם משמעותיים. אבל עוד מעבר לכך, קבלן שאינו רשום לא יכול למעשה לגשת כלל למכרזים ממשלתיים וציבוריים ולא יכול לגשת גם למרבית המכרזים האחרים של ארגונים גדולים, גם אם מדובר בארגונים פרטיים לחלוטין. זאת אומרת, שמרגע שאתם הופכים לקבלנים רשומים, נפתח לכם שוק ענק שלא היה זמין עבורכם עד כה, גם במגזר הפרטי, גם במגזר הציבורי וגם במגזר העסקי.

מהן ההשלכות של התנהלות ללא רישיון קבלן?

כל אדם שפועל בניגוד לחוק, חושף את עצמו לשורה ארוכה של סיכונים, שגם אם רוב הזמן הם אינם באים לכדי מימוש, לרוב מספיק סיכון אחד שאכן מתממש בכדי להרוס פעילות שלמה שנבנתה לאורך שנים ולעיתים גם להרוס חיים שלמים. במה הדברים אמורים? ובכן, במידה ואינכם קבלנים רשומים, אתם אוטומטית בעמדת נחיתות מול הלקוחות שלכם. כל תקלה או חוסר שביעות רצון שתגיע לערכאות המשפטיות יכולה להפוך עבורכם לסיוט לאחר שיתברר שאתם עובדים ללא רישיון ובניגוד לחוק. אבל עוד מעבר לכך, אם למשל מתרחש אירוע ביטוחי במסגרת הפעילות שלכם וכפי שאתם יודעים, בענף הבניין ישנן אינסוף סיטואציות בהן יכולות להתרחש אירוע ביטוחי חמור, הרי שאתם עלולים לגלות שכל הביטוחים ששילמתם עבורם עד כה אינם בתוקף. מדוע? מכיוון שכל פוליסת ביטוח מתנה את קבלת הפיצוי או השיפוי המוגדר בפוליסה, בתנאי שהמבוטח פועל על פי כל הוראות החוק החלות לגביו. אם אתם לא בעלי מעמד של קבלן רשום, כלומר אין לכם רישיון קבלן, אתם פועלים בניגוד לחוק ולחברת הביטוח יש עילה חוקית חזקה מאוד, שלא להעניק לכם כלל את הפיצוי המגיע לכם. במצב זה, סכומי ענק בהם הייתה צריכה לשאת חברת הביטוח במקומכם, עוברים כעת לידיים שלכם והתוצאות יכולות להיות קטסטרופליות.

במילים אחרות, כפי שאמרנו קודם לכן, מרגע שאתם מחליטים לפעול בניגוד לחוק, אתם חושפים את עצמכם לאו דווקא לרשויות האכיפה, אלא בעיקר לניצול של אנשים המכירים את לשון החוק ויודעים לנצל את הכשל החוקי שלכם לטובתם. על כן, כל כך חשוב לעבור את התהליך של רישוי קבלנים ולקבל את המעמד הנכסף של קבלן רשום.

כיצד מבוצע התהליך של רישום קבלנים?

תחילה נבהיר, אם זה לא היה ברור עד כה – קבלן רשום הוא למעשה ביטוי נרדף לביטוי קבלןכלי עבודה של קבלן רשום מורשה או קבלן בעל רישיון ולא לחינם אנו מדגישים את העניין. רבים חושבים שמאחר וההגדרה היא של קבלן רשום, אז כל התהליך שצריך לבצע מסתכם בתהליך פרוצדורלי של רישום הקבלן בפנקס הקבלנים ואם זה כל הסיפור, אז למה בכלל להתאמץ. אלא שהביטוי קבלן רשום הוא יותר ביטוי עממי כשבפועל, הרישום עצמו הוא החלק הפרוצדורלי היחיד בכל התהליך כולו. בכדי להפוך לקבלנים רשומים, יהיה עליכם להוכיח כי אתם עמודים בקריטריונים המוגדרים בחוק והתקנות. קריטריונים אלה מתמצים בסופו של דבר לשניים מרכזיים והם: השכלה רשמית והסמכה רשמית וכן ניסיון מינימלי. במידה ותוכיחו כי יש לכם הסמכה רשמית בתחום הפעילות שלכם ויש לכם גם את הניסיון הנדרש המוגדר בחוק, תוכלו לקבלן רישיון ולקבל מעמד של קבלן רשום.

ככלל, הקריטריונים משתנים בין מקרה למקרה. כך למשל, מהנדס בניין או אדריכל בעל הסמכה רשמית נדרש לשנתיים ניסיון בלבד בכדי לקבל מעמד של קבלן רשום. לעומתו, הנדסאי או טכנאי בניין יידרשו ליותר שנות ניסיון ומנהל עבודה בעל הסמכה רשמית כמנהל עבודה יידרש לניסיון של 5 שנים בכדי לעמוד בקריטריונים הנדרשים. אם אין לכם השכלה רשמית, יהיה עליכם להשלים את ההשכלה הזאת ולרוב ניתן לעשות זאת במסגרת קורסים מקוצרים שאורכים מספר חודשים בלבד. במצב זה, ניתן יהיה להתחשב בניסיון שצברתם עד לאותו רגע, לחבר את זה עם ההסמכה הרשמית שרכשתם זה עתה ולהעניק לכם את רישיון הקבלן.

מן הסתם, מעבר לקריטריונים הללו, נבחנים פרמטרים נוספים כמו היסטוריה עסקית ומקצועית, עבר פלילי ופרמטרים כלליים נוספים, שמטרתם להבטיח כי כל אדם המקבל מהמדינה רישיון לעבוד במקצוע הקבלנות, הוא אדם שראוי לאמון הלקוח ואדם שניתן לסמוך עליו בכל ההיבטים המקצועיים והבטיחותיים בתהליכים עתירי סיכונים כמו אלו המאפיינים את ענף הבניין.

האם אפשר לבצע את הרישום באופן עצמאי או שנדרש ליווי מקצועי?

את התהליך של רישום קבלן יכול כל אדם לבצע באופן עצמאי לחלוטין. יחד עם זאת, בהחלט מומלץ לבצע את התהליך בסיוע גורם מקצועי ויש לכך מספר סיבות. הסיבה הראשונה היא, שאת זמנכם ואת תשומת הלב שלכם אתם רוצים לשמור לפעילותכם העסקית שממשיכה להתנהל כרגיל. הסיבה השנייה היא, שרישום קבלן רשום לא מסתכם אך ורק בתהליך הרישום עצמו, אלא שישנו גם שלב הסיווג. כאשר אתם נרשמים כקבלנים רשומים, אתם מסווגים לסוג רישיון ספציפי המתיר לכם לבצע פרויקטים בהיקף מקסימלי כלשהו ובתחום ההתמחות הספציפי שלכם. לעיתים, כל מה שאתם צריכים כדי לקבל סיווג גבוה זה לשכור עובד חדש או להוכיח ניסיון ארוך יותר, אבל מאחר ואין לכם את הידע המקצועי הנדרש, אתם פשוט לא תעשו זאת.

חברת התקווה היא חברה מקצועית, המתמחה ברישום קבלנים ומבטיחה לכל קבלן את האפשרות ליהנות מהמעמד של קבלן רשום בתנאים הטובים ביותר הזמינים עבורו. החברה מנהלת עבורכם את כל תהליך הרישום, איסוף המסמכים, החתמת עורכי דין על פי הצורך, גיבוש תצהירים כנדרש וכמובן ניהול ההתקשרות מול רשם הקבלנים עד לרישומכם בסיווג הגבוה ביותר בו אתם יכולים להשתלב, וזאת סיבה מספיק טובה לעבור את התהליך עם חברת התקווה ולבטח לא באופן עצמאי לגמרי.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765899

תוכן עניינים

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

החזון שלנו

בשורה התחתונה, אם אתם רוצים להפוך לקבלנים רשומים, אם אתם רוצים להשלים את התהליך הכי מהר שאפשר ואם אתם רוצים להשלים אותו במחיר אטרקטיבי ומבלי לפגוע בפעילותכם העסקית השוטפת, ההמלצה הברורה והחד משמעית שלנו היא התקווה הוצאת רישיון קבלן. כמו כל ההמלצות האחרות שלנו על הטובים ביותר, גם את ההמלצה הזאת אנחנו נותנים לכם בפה מלא ובלב שלם.

-תקווה רישיון קבלן-

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

עלות של שרוולי פסולת לאתר בנייה

כאשר אתר בנייה עומד להתחיל, מנהל האתר מתאם עם הבעלים ומושכר שרוול פסולת. השרוול עוזר להגן על הפרויקט מכל אבק אפשרי, לכלוך או מזהמים אחרים.

שירותי אינסטלציה בכל הארץ

אינסטלטורים הם מקצוע מבוקש. הסיבה היא שהשרברבים לא רק מתקנים צנרת אלא גם נותנים פתרונות לבעיות סביבתיות ובריאות על ידי שדרוג מערכות האינסטלציה. שירותי אינסטלציה

שמאות מקרקעין: מה זה?

שמאות מקרקעין היא תהליך של הערכת שווי השוק ההוגן של נכס ומשמשת בדרך כלל לקביעת המחיר להציע עבורו. שמאים יכולים להיות מוסמכים או לא מוסמכים.

פיגום אלומיניום להשכרה

פיגומים הם בדרך כלל הצעד הראשון שמורה עושה עם תלמידיו. זה עוזר לתלמידים לבנות הבנה כיצד לכתוב ולהשתמש בדקדוק נכון, כמו גם נותן להם טיפים

074-7765899
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!