קבלן מוכר

לא צריך לשלם הרבה על רישיון קבלן! מחיר זול מובטח!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765899

למעמד של קבלן מורשה ישנם המון תיאורים והמון ביטויים שדבקו בו לאורך השנים, אבל בסופו של דבר, בזה מדובר: בקבלן בעל רישיון. בין הביטויים השכיחים ביותר אפשר למצוא כמובן את הקבלן הרשום, אבל גם קבלן מוכר הוא ביטוי שאפשר להיתקל בו מעת לעת. בכל המקרים מדובר כמובן בקבלן מורשה, קרי קבלן שמחזיק ברישיון מטעם רשם הקבלנים ומשכך, שמו גם נרשם בפנקס הקבלנים המורשים של מדינת ישראל. האם אתם יכולים להפוך לקבלנים רשומים? מה נדרש מכם בכדי לזכות במעמד של קבלן מוכר? האם הרישיון הניתן לכם מאפשר לכם לבצע כל סוג של פרויקט בכל היקף? האם אתם צפויים לחוות שינוי כלשהו בהתנהלות העסקית שלכם לאחר השלמת התהליך? איך מבצעים את התהליך והאם ישנו גורם מקצועי שיכול לנהל את התהליך עבורכם? את כל התשובות לכל השאלות הללו, נותנים לכם בשורות הבאות המומחים של חברת התקווה, המציעה את כל סוגי השירותים העסקיים והמקצועיים עבור קבלני בניין וקבלנים בכלל.

האם אתם יכולים להפוך לקבלנים רשומים?

התשובה היא בהחלט כן. כל אדם וכל אזרח יכול ליהנות מהמעמד של קבלן מוכר. יחד עם זאת, על אף שמדובר בזכות כוללת, בפועל נדרש כל אדם המבקש לקבלן את המעמד, להוכיח כי הוא עומד בקריטריונים לקבלתו. במילים אחרות, בכדי להפוך לקבלנים רשומים יהיה עליכם לעמוד בשורה של קריטריונים המוגדרים בחוק ובתקנות. קריטריונים אלה ניתנים לתמצות לכדי שניים מרכזיים הכוללים הסמכה מקצועית רשמית וניסיון מוכח. במידה ויש לכם דיפלומה רשמית ממוסד לימודים מוכר בתחום הפעילות שלכם ובמידה וצברתם כבר את שנות הניסיון המוגדרות בחוק, תוכלו לקבל מעמד של קבלן מוכר. ישנם מספר תחומים שנחשבים להסמכה רשמית רלוונטית לעניין זה ובכלל זה מהנדס בניין, אדריכל, הנדסאי בניין, טכנאי בניין ואפילו מנהל עבודה. יחד עם זאת, עבור כל אחד מאנשי המקצוע הללו נדרש היקף שונה של שנות ניסיון בכדי להיות זכאי לרישיון קבלן.

מבחינתכם, עליכם לוודא שאתם מחזיקים בשילוב הנדרש בין השניים. אם אין לכם הסמכה מקצועית רשמית, יהיה עליכם להשלים אותה במסגרת תכנית לימודים מוכרת במוסד לימודים מוכר על ידי משרד העבודה והרווחה. במקביל יהיה עליכם להוכיח כי יש לכם את מספר שנות הניסיון הנדרשות בתחום ואם אין לכם את הניסיון הזה, לא יהיה מנוס מהמתנה עד שתצברו את הניסיון הנדרש.

האם הרישיון הניתן לכם מאפשר לבצע כל סוג של פרויקט?

התשובה היא לא. קבלן מוכר יכול לבצע אך ורק פרויקטים המוגדרים בכפוף לסיווג אותו הוא קיבל בתהליך הרישום. ככלל, כאשר אתם עוברים את התהליך, נקבע הסיווג המינימלי עבורכם ולאורך זמן, ככל שתצברו יותר ויותר ניסיון, כך תוכלו להתקדם בדרגות הסיווג הקיימות עד לדרגה הבכירה שבה תוכלו לבצע כל פרויקט מכל סוג ובכל היקף. ההיגיון בכך הוא שזה לא סביר שקבלן מתחיל, שכל ניסיונו מסתכם בשיפוץ בתים, יוכל לנהל מחר פרויקט שלם של בניית מגדל משרדים. על כן, הרישיון הניתן לכם הוא ספציפי עבור תחום ההתמחות הספציפי שלכם ועבור סוגים מסוימים של פרויקטים, הנבדלים זה מזה בגודלם ובהיקפם (במונחי שווי כולל של העבודה בפרויקט, שטח המבנה וכן הלאה).

האם הפיכתכם לקבלנים מוכרים עשויה להוביל שינוי בפעילותכם העסקית?

התשובה היא בהחלט כן וזוהי גם הסיבה שבגינה יותר ויותר קבלנים עושים כל מאמץ בכדי לקבלן את המעמד של קבלן מוכר. העניין הוא מאוד פשוט: יותר ויותר אנשים נמנעים מעבודה עם קבלנים שאינם קבלנים רשומים, בדרך כלל בגלל ניסיון שלילי מן העבר, שלהם או של אחרים. בנוסף לכך, קבלן שהוא אינו קבלן רשום לא יכול בכלל לגשת למכרזים ממשלתיים או ציבוריים ולרוב גם לא יוכל לגשת לאף מכרז גדול במגזר העסקי הפרטי. מן הצד השני, מרגע שהשלמתם את התהליך של רישום קבלן מוכר, נפתח מולכם שוק שלם שעד כה לא היה זמין עבורכם ולכך לבטח יכולות להיות משמעויות דרמטיות על השורה התחתונה של פעילותכם העסקית. בכל מקרה, המעמד של קבלן רשום לא יכול בשום צורה ודרך לגרום לכם נזק, אלא רק להועיל לכם, כמובן בהתאם למאמצי השיווק והצמיחה שלכם בהיבט העסקי.

איך מתנהל התהליך של רישום קבלן?

התהליך של רישום קבלן הוא תהליך פרוצדורלי בעיקרו, ובתנאי שאתם עומדים בכל התנאיםכלי עבודה קבלן מוכר הנדרשים. במידה ואתם אכן עומדים בכל התנאים, יהיה עליכם לאסוף את כל המסמכים שמוכיחים זאת, למלא תצהירים חתומים על ידי עורך דין שכל דבריכם אמת, למלא טופס בקשה מסודר ולהגיש למשרדי רשם הקבלנים. בקשתכם תיבחן על ידי רשם הקבלנים ואם הכל תקין, יוענק לכם המעמד של קבלן מוכר שזה אומר שיש לכם כעת רישיון קבלן ואתם קבלנים מורשים. כמו כן, במקביל יתווסף שמכם לפנקס הקבלנים המנוהל על ידי רשם הקבלנים במשרד השיכון, שם יכול כל אדם לראות את שמכם בכדי לאמת ולוודא שאתם אכן קבלנים רשומים כפי שאתם טוענים.

את התהליך הזה אתם בהחלט יכולים לעבור לבד, אבל כדאי לדעת שזהו לא תהליך פשוט, בטח אם אתם לא עומדים בקריטריונים הנדרשים. גורם מקצועי יכול לסייע לכם בביצוע כל המשימות הפרוצדורליות, לספק לכם עורך דין מטעמו שיאשר את כל הדברים ויחתום על תצהירים שיגובשו עבורכם וכמובן לנהל עבורכם את כל תהליך ההתקשרות מול רשם הקבלנים. אבל עוד יותר מכל אלה, גורם מקצועי המתמחה בתחום זה של רישום קבלן רשום, יכול לסייע לכם להבטיח את רמת הסיווג הגבוהה ביותר שתוכלו להשיג. לעיתים, תוספת של פרמטר קטן ושולי לכאורה (כמו למשל גיוס עובד אחד נוסף), יכולה לקדם אתכם לרמת הסיווג גבוהה יותר, שתאפשר לכם לנהל פרויקטים בהיקפים גדולים יותר ואם יש לכם באמת את ההזדמנות הזאת, אתם ממש לא רוצים לפספס אותה. יחד עם זאת, כדי שאכן תוכלו לנצל את ההזדמנות, עליכם לעבוד עם גורם מקצועי שילווה את התהליך עבורכם וינחה אתכם לגבי כלל האפשרויות העומדות בפניכם. גורם מקצועי זה יוכל גם להמליץ לכם על הדרך הטובה ביותר להשלים קריטריונים חסרים לכם ולוודא שאתם מבינים היטב מה עומד בפניכם בכדי שתוכלו לקבל את המעמד של קבלן מוכר.

מי מבצע את התהליך?

ישנם בישראל כמה וכמה גורמים מקצועיים פרטיים, המציעים שירותים מקצועיים ושירותים עסקיים לקבלני בניין וקבלנים בכלל ויכולים לבצע עבורכם את תהליך הרישום. אחד הגורמים הבולטים והמובילים בשוק זה היא חברת התקווה, שנחשבת לוותיקה ביותר בתחום וגם לחברה שיכולה להשיג לכם בדרך כלל את התנאים הטובים ביותר בתהליך הרישום. אם אתם רוצים להשלים את הרישום כמה שיותר מהר, אם אתם מעוניינים ליהנות מהסיווג הגבוה ביותר שתוכלו להשיג במסגרת החוק, חברת התקווה היא כנראה הכתובת הנכונה ביותר עבורכם. בחברה עובד צוות ותיק בעל ניסיון של שנים רבות בתחום, עם היכרות מעמיקה מאוד עם התהליכים הבירוקרטיים במשרדי רשם המקרקעין ואלו ידעו להוביל את הבקשה שלכם במהירות הרבה ביותר אל השולחנות המתאימים ביותר, בכדי שתוכלו ליהנות מהמעמד של קבלן מוכר כמה שיותר מהר.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765899

תוכן עניינים

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

החזון שלנו

בשורה התחתונה, אם אתם רוצים להפוך לקבלנים רשומים, אם אתם רוצים להשלים את התהליך הכי מהר שאפשר ואם אתם רוצים להשלים אותו במחיר אטרקטיבי ומבלי לפגוע בפעילותכם העסקית השוטפת, ההמלצה הברורה והחד משמעית שלנו היא התקווה הוצאת רישיון קבלן. כמו כל ההמלצות האחרות שלנו על הטובים ביותר, גם את ההמלצה הזאת אנחנו נותנים לכם בפה מלא ובלב שלם.

-תקווה רישיון קבלן-

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

עלות של שרוולי פסולת לאתר בנייה

כאשר אתר בנייה עומד להתחיל, מנהל האתר מתאם עם הבעלים ומושכר שרוול פסולת. השרוול עוזר להגן על הפרויקט מכל אבק אפשרי, לכלוך או מזהמים אחרים.

שירותי אינסטלציה בכל הארץ

אינסטלטורים הם מקצוע מבוקש. הסיבה היא שהשרברבים לא רק מתקנים צנרת אלא גם נותנים פתרונות לבעיות סביבתיות ובריאות על ידי שדרוג מערכות האינסטלציה. שירותי אינסטלציה

שמאות מקרקעין: מה זה?

שמאות מקרקעין היא תהליך של הערכת שווי השוק ההוגן של נכס ומשמשת בדרך כלל לקביעת המחיר להציע עבורו. שמאים יכולים להיות מוסמכים או לא מוסמכים.

פיגום אלומיניום להשכרה

פיגומים הם בדרך כלל הצעד הראשון שמורה עושה עם תלמידיו. זה עוזר לתלמידים לבנות הבנה כיצד לכתוב ולהשתמש בדקדוק נכון, כמו גם נותן להם טיפים

074-7765899
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!