כל מה שחשוב לדעת על קבלן שיפוצים רשום

לא צריך לשלם הרבה על רישיון קבלן! מחיר זול מובטח!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765899

קבלן שיפוצים הינו קבלן אשר מתמחה בעבודות שיפוצים, בנייה, שדרוגים, והוספה של מבנה חדש. הוא אחראי על מגוון רב של עבודות בנייה ושיפוצים, ביניהם – שיפוצים ביתיים, הוספה של מבנים ותוספות, קבלת היתרי בנייה, בנייה קלה או מחודשת, ודברים נוספים בתחום פעילותו. ישנם שני סוגי קבלים – קבלן רשום, קבלן לא רשום. ללא צל ספק, הקבלן הרשום עם ידו על העליונה.

מה ההבדל בין קבלן רשום ללא רשום?

קיים הבדל אחד ומשמעותי, הרמז נמצא כבר במשפט. קבלנים רשומים מוכרים באגודת הקבלנים, מגיעים עם וותק רב בתחום, ניסיון מקצועי, ותעודות. במילים אחרות, שקט נפשי. בנוסף, קבלנים רשומים מפוקחים ונבדקים באגודת הקבלנים! בקיצור, יש לנו למי לפנות, יש כאן אחריות וביטחון. ומהצד השני, קבלן לא רשום לא מוכר באגודת הקבלנים, לא נבדק או מפוקח כלל. ברוב המקרים, קבלן לא רשום איננו מחזיק בוותק הנדרש, בניסיון המקצועי, או בתעודות ההסמכה.

אם מדובר בפרויקטים גדולים בתחום הבנייה והשיפוצים, כדאי לבחור בקבלן אשר רשום באיגוד. ואם זאת, זכרו – אין שום מחויבות או חובה כל שהיא להירשם לאיגוד הקבלנים הארצי. ניתן גם לבחור בקבלנים לא רשומים, ההבדל היחיד הינו ברישום. המחירים נשארים כמעט זהים. למרות זאת, העדפה וההמלצה היא בחירתו של קבלן שיפוצים רשום, ללא ספק, זוהי הבחירה המומלצת ביותר.

הקרב על המחירים – האם באמת קיים הבדל במחירים?

הקרב על המחירים היא הזירה האכזרית ביותר בישראל. האם באמת קיים הבדל בין שני הקבלנים? התשובה היא, לא. ההבדל המשמעותי והיחיד היא הפיקוח – הרישום באגודת הקבלנים הארצית. ואם זאת, אנחנו מניחים שתקבלו מחירים קצת שונים, מסיבות אחרות ומורכבות יותר. המחירים עשויים להשתנות בהתאם לדרישת הלקוח, מורכבות העבודה, התוספות, החומרים והצוות, ועוד.

המחירים עבור בנייה קטנה בסטנדרט נמוך יעלו לכם החל מ־4,500₪. לעומת זאת, המחירים עבור בניית בית פרטי בסטנדרט גבוה יעלה לכם החל מ־6,000₪. בנייה קלה תעלה לכם החל מ־3,000₪. ומהצד השני, תוספות לבנייה נוכחית, הוספת מרפסת שמש תעלה לכם החל מ־45,000₪. אם תזדקקו לבניית מדד בסטנדרט בסיסי המחיר יהיה החל מ־85,000₪. בעקבות תקופת הקורונה, המחירים עבור בנייה קלה או בנייה רגילה עלו משמעותית. המחירים עשויים להשתנות מעת לעת.

זכרו: אין הבדלים מהותיים בין קבלן רשום ללא רשום. ואם זאת, ההבדל היחיד תופס משקל רב. קבלן רשום יספק לכם עבודה מקצועית ויסודית, הניסיון עומד לרשותו. וכמובן, במקרים של תלונה, יש למי לפנות – איגוד הקבלנים. בחרו בקבלן רשום בצורה מקצועית על פי המתודולוגיה הרשמית.

 

חברת תקווה מספקת ומעניקה רישיונות לקבלנים בצורה מהירה, חוקית, ומקצועית. מעוניינים ברישיון לקבלת רשום? התייעצו עם הצוות המקצועי של חברת תקווה. לשירותכם תמיד.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765899

תוכן עניינים

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

החזון שלנו

בשורה התחתונה, אם אתם רוצים להפוך לקבלנים רשומים, אם אתם רוצים להשלים את התהליך הכי מהר שאפשר ואם אתם רוצים להשלים אותו במחיר אטרקטיבי ומבלי לפגוע בפעילותכם העסקית השוטפת, ההמלצה הברורה והחד משמעית שלנו היא התקווה הוצאת רישיון קבלן. כמו כל ההמלצות האחרות שלנו על הטובים ביותר, גם את ההמלצה הזאת אנחנו נותנים לכם בפה מלא ובלב שלם.

-תקווה רישיון קבלן-

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

העסקת עובדים פלסטינים בבניין

העסקת עובדים פלסטינים בבניין

מעוניינים בהעסקת עובדים פלסטינים בבניין? המאמר הבא הוא בשבילכם. העסקת עובדים פלסטינים בבניין היא אפשרית ואף נפוצה במיוחד בענף הבנייה. עם זאת יש לקחת בחשבון

העסקת עובדים פלסטינים

העסקת עובדים פלסטינים

העסקת עובדים פלסטינים בענף הבנייה היא דבר נפוץ מאוד. עם זאת, יש לקחת בחשבון שלשם כך יש להוציא אישורי עבודה מתאימים. ללא אישור עבודה העסקת

איתור ומיפוי תשתיות

תשתית היא עמוד השדרה של כל עסק. הוא כולל נכסים פיזיים ודיגיטליים כאחד. חברות חייבות לשמור על התשתית שלהן כדי לעמוד בקצב העסקים ולהישאר בעסקים.

יצירת גינה בעזרת קבלן

גן הוא מושג פופולרי בקרב אנשים רבים ומשמש לעתים קרובות כסמלים של יופי, אושר, שלווה ושלווה. הם יכולים לשמש גם כדי לבטא את שמחות החיים.

074-7765899
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!