בדיקת קבלן רשום

לא צריך לשלם הרבה על רישיון קבלן! מחיר זול מובטח!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765899

אם אתם רוצים להוסיף את שמכם לפנקס הקבלנים או במילים אחרות, להוציא רישיון קבלן ולהפוך לקבלנים רשומים, ישנם מספר קריטריונים שבהם אתם צריכים לעמוד על מנת לזכות במעמד זה. קריטריונים אלה נחלקים לקריטריונים מרכזיים שאי עמידה בהם פשוט לא מאפשרת רישום קבלן רשום ואחרים הם יותר נתונים לפרשנות. כדי לחסוך לכם תהליך ארוך שמלכתחילה לא יכול להסתיים בהצלחה, לפני שאתם מתחילים את התהליך של רישום קבלן, כדאי בהחלט לבצע בדיקת קבלן רשום ואת זה תוכלו לעשות בסיוע הצוות המקצועי של חברת התקווה.

מה זאת אומרת בדיקת קבלן רשום ומה יש לבדוק?

ובכן, כאמור, כדי להירשם כקבלנים רשומים עליכם לעמוד במספר קריטריונים המוגדרים בחוק, בתקנות ובנהלים. במידה ואינכם עומדים בקריטריונים הללו, לא יינתן לכם רישיון קבלן ותצטרכו לבצע השלמות כנדרש על מנת שתוכלו להגיש בקשה נוספת. בדיקת קבלן רשום היא בדיקה שמיועדת לבחון את עמידתכם בקריטריונים הנדרשים עוד לפני שהתחלתם את התהליך. כך למשל, שני הקריטריונים החשובים ביותר בתהליך הרישום הם ותק מקצועי והסמכה מקצועית. כדי להפוך לקבלנים רשומים, עליכם להחזיק בדיפלומה רשמית ומוכרת המעידה על השכלה רשמית בתחום ההתמחות שלכם ועליכם גם להיות בעלי מספר מינימום של שנות ניסיון כמוגדר בתקנות. אלו הם שני הקריטריונים המרכזיים שעל פיהם נבחנת הבקשה שלכם ואת שני הקריטריונים הללו אפשר לבדוק באופן עצמאי גם ללא עזרת משרד רשם הקבלנים. ביצוע בדיקה מקדימה סביב עמידתכם בקריטריונים הללו יכולה לחסוך לכם תהליך שאין בו כל תוחלת, אבל הם יכולים לעזור לכם במובן נוסף.

איך יכולה בדיקה כזאת לסייע לכם בכל תהליך רישום?

ובכן, בדיקת קבלן רשום, פרט לכך שהיא יכולה לחסוך לכם תהליך מיותר, היא גם יכולהאיך מתבצעת בדיקת קבלן רשום לסייע לכם להתנהל נכון יותר לאורך התהליך על מנת למקסם את הסיווג אותו תקבלו או בכדי להדריך אתכם לגבי הדרכים בהן תוכלו להשלים את החסר לעמידה בקריטריונים הנדרשים. כך למשל, כאשר גורם מקצועי בודק את העמידה שלכם בקריטריונים, הוא יכול להמליץ לכם על מסלולי לימוד מקוצרים ומוכרים על ידי משרד העבודה והרווחה, בהם תוכלו להשלים את ההשכלה המקצועית שלכם בתוך זמן קצר ולהגיש בקשה מסודרת שגם תוביל בסופו של דבר לרישיון קבלן. גורם מקצועי גם יכול לבדוק את כל האסמכתאות שיש בידיכם לגבי שנות הניסיון שלכם ולגלות שחסרה לכם שנה אחת. במקרה זה, אולי תוכלו להשיג אסמכתאות נוספות לגבי השנה החסרה, על אף שקודם לכן חשבתם שמיותר להתאמץ בכלל להשיג את האסמכתא על שנה זו. במילים אחרות, בדיקת קבלן רשום מסייעת לכם להתכונן בצורה טובה יותר לתהליך הרישום ועל ידי כך להימנע עד כמה שניתן מדחיית הבקשה שלכם בגלל התנהלות לא מדויקת שלכם לאורך התהליך.

כדי להבטיח שאתם לא נכנסים לתהליך מיותר מלכתחילה וכדי להבטיח שכאשר אתם נכנסים לתהליך הזה של רישום קבלנים, תוכלו לצאת ממנו עם התוצאות הטובות ביותר, חברת התקווה מספקת לכם שירות בדיקת קבלן רשום מקדמית לפני הגשת הבקשה לרישום. במסגרת הבדיקה בוחן הצוות המקצועי של חברת התקווה את העמידה שלכם בכל הקריטריונים הנדרשים וממליצה על הצעדים הבאים במידה וכאלה אכן נדרשים. בהמשך הדרך, תוכלו להיעזר בחברת התקווה גם לצורך ניהול תהליך הרישום עצמו, לרבות איסוף אסמכתאות, החתמת עורך דין על תצהירים נדרשים, מילוי טופס הבקשה, הגשת הבקשה וכמובן התנהלות וניהול כל ההתקשרות מול משרדי רשם הקבלנים עד שתקבלו את התוצאה הטובה ביותר מבחינתכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765899

תוכן עניינים

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

החזון שלנו

בשורה התחתונה, אם אתם רוצים להפוך לקבלנים רשומים, אם אתם רוצים להשלים את התהליך הכי מהר שאפשר ואם אתם רוצים להשלים אותו במחיר אטרקטיבי ומבלי לפגוע בפעילותכם העסקית השוטפת, ההמלצה הברורה והחד משמעית שלנו היא התקווה הוצאת רישיון קבלן. כמו כל ההמלצות האחרות שלנו על הטובים ביותר, גם את ההמלצה הזאת אנחנו נותנים לכם בפה מלא ובלב שלם.

-תקווה רישיון קבלן-

הוצאת רישיון קבלן רשום

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

העסקת עובדים פלסטינים בבניין

העסקת עובדים פלסטינים בבניין

מעוניינים בהעסקת עובדים פלסטינים בבניין? המאמר הבא הוא בשבילכם. העסקת עובדים פלסטינים בבניין היא אפשרית ואף נפוצה במיוחד בענף הבנייה. עם זאת יש לקחת בחשבון

העסקת עובדים פלסטינים

העסקת עובדים פלסטינים

העסקת עובדים פלסטינים בענף הבנייה היא דבר נפוץ מאוד. עם זאת, יש לקחת בחשבון שלשם כך יש להוציא אישורי עבודה מתאימים. ללא אישור עבודה העסקת

קורס שיפוצים

כל מה שחשוב לדעת על קבלן שיפוצים רשום

קבלן שיפוצים הינו קבלן אשר מתמחה בעבודות שיפוצים, בנייה, שדרוגים, והוספה של מבנה חדש. הוא אחראי על מגוון רב של עבודות בנייה ושיפוצים, ביניהם –

איתור ומיפוי תשתיות

תשתית היא עמוד השדרה של כל עסק. הוא כולל נכסים פיזיים ודיגיטליים כאחד. חברות חייבות לשמור על התשתית שלהן כדי לעמוד בקצב העסקים ולהישאר בעסקים.

074-7765899
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!